Фото Mr.Colt

Стрижка вусів Київ

Рейтинг найсексуальніших атрибутів чоловіків у всі часи очолювали вуса. Вважається, що молодик стає дуже привабливим, якщо відрощує їх, але при цьому величезну роль грає правильно обрана форма і довжина. В іншому випадку ефект може бути зовсім не той, якого очікували. Саме тому особливо важливо звернутися за допомогою до професіоналів, які не тільки зможуть порадити, як потрібно сформувати контури вусів, але і зроблять це на найвищому рівні. Барбершоп Mr.Colt пропонує послугу зі стрижки вусів, що дозволяє кожному клієнту кардинально змінити зовнішність або просто візуально підкоригувати тип обличчя.

Як правильно підібрати форму вусів?

Потрібно сказати, що це дуже особистий параметр, який найкраще обговорювати і знаходити разом зі стилістом. Часом буває так, що наші клієнти самостійно намагаються впоратися з цим завданням, але тільки після відвідин наших барберів переконуються в тому, що в цьому питанні краще довіритися професіоналам.

Форма вусів може бути найрізноманітнішою - сучасним стилістам відомо близько 100 їх моделей. Ми гарантуємо якісне виконання будь-якого побажання клієнтів, при цьому найпопулярнішими вважаються наступні типи вусів:

  • Далі – витягнуті за довжиною і злегка закручені догори, своєю назвою зобов'язані художнику Сальвадору Далі, який носив такі вуса.
  • Підкова – нагадують даний предмет, тільки перевернутий вгору, вуса такого типу носить американський актор Халк Хоган, також їм віддають перевагу сучасні байкери.
  • Італійські (бальбо) – відмінно підходять для чоловіків з круглим або квадратним обличчям, вимагають ретельного регулярного догляду і являють собою тонку смужку, розділену посередині сегментом виголеної шкіри.
  • Англійські – свого часу були особливо популярні в англійських військових, довгі й тонкі, неодмінно з гострими кінчиками.
  • Олівець – тонкі й вузькі, властиві образу Джонні Деппа.
  • Морж – густі, широкі й об'ємні, дуже часто можуть закривати собою губи.
  • Українські – популярні далеко за межами нашої країни, довгі та об'ємні, з пишним шаром.
  • Хендлбар – вуса, що нагадують велосипедне кермо, які пройшли кілька етапів видозмін і зараз отримали шалену популярність.
  • Фу манчу – вуса з довгими і тонкими завитками, які проходять від верхньої частини губи прямо до кінчиків, дуже часто доповнюються третім локоном, який в'ється знизу.

Ці та багато інших варіацій вам запропонують досвідчені фахівці нашого барбершопу. У своїй роботі ми використовуємо виключно якісні інструменти спеціального призначення, виконані з міцних матеріалів. Також ми застосовуємо доглядові препарати і стайлінг - наприклад, кондиціонери та воски. Вони допоможуть довше підтримувати акуратну форму вусів і без проблем укладати неслухняні волоски.

Дотримання всіх норм гігієни і застосування косметичних засобів з гіпоалергенними властивостями від перевірених брендів дає можливість нам гарантувати кожному клієнту не тільки високий рівень обслуговування, але й повний захист від ризиків, пов'язаних зі здоров'ям.

Мережа
барбершопів

Стрижка вусів

до 15 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
100 грн
Стажер барбер
100 грн
Молодший барбер
100 грн
Барбер
200 грн
ТОП барбер
200 грн
Сеньйор барбер
200 грн
Шеф барбер
200 грн

Рейтинг найсексуальніших атрибутів чоловіків у всі часи очолювали вуса. Вважається, що молодик стає дуже привабливим, якщо відрощує їх, але при цьому величезну роль грає правильно обрана форма і довжина. Барбершоп Mr.Colt пропонує послугу зі стрижки вусів, що дозволяє кожному клієнту кардинально змінити зовнішність або просто візуально підкоригувати тип обличчя.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram