Фото Mr.Colt

«Королівське гоління» небезпечною бритвою Київ

Про те, що таке «королівське гоління», знає не кожен чоловік. Завдяки цьому способу видалення рослинності на обличчі щоденний буденний процес гоління перетворюється на справжній ритуал, який гармонійно межує зі справжнім мистецтвом. Ця, що стала вже класичною, процедура за допомогою небезпечної бритви поєднує в собі елементи релаксації, масажу і роботи над іміджем людини.

Даний метод чистого гоління знову став надзвичайно популярним зараз, після деякого забуття, адже 80-85 років тому всі чоловіки голилися саме так. Барбершоп Mr.Colt також знаходиться в тренді всіх останніх подій, і тому послуга такого гоління надається тут на найвищому рівні.

«Королівське гоління»: як воно відбувається

За гостротою небезпечна бритва схожа з хірургічним скальпелем, і цей фактор вимагає найвищої майстерності від наших барберів. Звертаючись до нас в салон, ви можете розраховувати на комфортне обслуговування і повну безпеку для свого здоров'я. Головна процедура передбачає проходження декількох етапів в певному порядку:

  • спочатку на шкіру обличчя і шиї наноситься спеціальна олія, що забезпечує оптимальне розм'якшення дерми;
  • потім на обличчя накладається вологий гарячий рушник з тим, щоб максимально розпарити шкіру і пом'якшити рослинність;
  • потім на поверхню дерми масажними рухами наноситься особлива скрабуюча речовина, мета якої - якісне очищення шкірних покривів, після цього знову накладається гарячий рушник;
  • потім майстер обробляє шкіру пінкою або кремом для гоління і приступає безпосередньо до самого процесу;
  • наступним етапом буде накладання холодного компресу, при чутливій шкірі він ставиться двічі, чергуючись зі спеціальною зволожуючою маскою;
  • заключна стадія - обробка дерми лосьйоном після гоління на безспиртовій основі і особливим живильним кремом.

Фахівці стверджують, що перше королівське гоління неодмінно потрібно випробувати тільки в барбершопі. Тільки так ви зможете зрозуміти всі переваги унікальної процедури, яка проводиться досвідченою рукою майстра:

  • ваша шкіра стане ідеально гладкою, без всяких вад і подразнень;
  • тон обличчя вирівняється, стане значно світліше і доглянутіше;
  • верхній шар дерми отримає оновлення за рахунок видалення відмерлих клітин тканин.

У нас є все необхідне для даного процесу, при цьому ми застосовуємо тільки якісні косметичні засоби від перевірених брендів і використовуємо дорогий інструмент з добротних і надійних матеріалів.

Назвою процедура зобов'язана Вільяму Труфіто, що відкрив в 1805 році особисту цирюльню в Лондоні. Згодом це заклад отримав відмінну репутацію завдяки тому, що її відвідувала вища аристократія Великобританії, у тому числі й представники королівської сім'ї. Тому ви також маєте унікальну можливість символічно долучитися до цього кола, якщо будете відвідувати барбершоп Mr.Colt.

Мережа
барбершопів

Королівське гоління

до 30 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
150 грн
Стажер барбер
200 грн
Молодший барбер
250 грн
Барбер
300 грн
ТОП барбер
350 грн
Сеньйор барбер
400 грн
Шеф барбер
500 грн

Ця, що стала вже класичною, процедура за допомогою небезпечної бритви поєднує в собі елементи релаксації, масажу і роботи над іміджем людини. Даний метод чистого гоління знову став надзвичайно популярним зараз, після деякого забуття, адже 80-85 років тому всі чоловіки голилися саме так. Барбершоп Mr.Colt також знаходиться в тренді всіх останніх подій, і тому послуга такого гоління надається тут на найвищому рівні.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram