Фото Mr.Colt

Стрижка машинкою Київ

Стрижка під машинку дуже популярна серед відвідувачів нашого барбершопу в силу різних причин. Перш за все - це модно і завжди сучасно - зачіска, що отримується в результаті, давно вважається класикою перукарського мистецтва. Крім того, до інших, не менш важливих факторів можна віднести:

  • швидкість стрижки і ціна послуги;
  • зручність і акуратність;
  • відсутність необхідності в повсякденному укладанні і догляді за волоссям.

Особливості стрижки під машинку

Такі зачіски зазвичай виконуються на короткому волоссі, а сам процес не займає дуже багато часу. Можливо, тому у них така велика кількість прихильників. Наші майстри відмінно володіють технікою створення стрижок під машинку на високому рівні. У віртуозних руках барбера створення зачіски за допомогою машинки здається абсолютно нескладною процедурою. Насправді тут є безліч нюансів:

  • процедура самої стрижки здійснюється виключно при використанні машинки і передбачає можливість застосування декількох насадок різного розміру;
  • насадки визначають довжину волосся, при цьому їх повинен підібрати майстер, з огляду на особливості типу й форми обличчя, а також будови черепа людини;
  • процес створення зачіски передбачає або стрижку волосся на певну довжину, або гоління «під нуль», або традиційний тандем насадок «трійка-шісточка».

Як показує практика, найчастіше підвищеним попитом користуються все ж так звані класичні варіанти стрижок, хоча наші стилісти не обмежують своїх відвідувачів тільки практичними традиційними рішеннями. Завдяки їм навіть звичайні на перший погляд стрижки відмінно міксуються між собою, доповнюються елементами з використанням іншої техніки. І тому зовсім нескладна зачіска, виконана під машинку, може виглядати дуже стильно, надаючи індивідуальності образу, якщо до неї додати ще якийсь певний акцент. У результаті кожен, хто вирішив довіритися нашим барберам, отримує власний стиль з оригінальним оформленням зачіски.

Крім того, потрібно відзначити, що стрижки під машинку, виконані нашими фахівцями, відрізняються якістю так званої «носки» - волосся відростає максимально комфортно для їх власника, а сама зачіска дуже довго тримає потрібну форму. Це стає можливим завдяки вмілому дотримуванню всіх нюансів, властивих даному виду техніки створення стрижок.

У барбершопі Mr.Colt можна зробити будь-яку коротку чоловічу стрижку під машинку. Відмінна якість обслуговування, обумовлена гарним досвідом і практикою наших майстрів, гарантована будь-якому відвідувачу закладу. Вони працюють з урахуванням побажань і вимог клієнта, враховуючи при цьому його статуру, форму голови і риси обличчя. Висококласне обладнання та уважний підхід з точки зору безпеки для здоров'я відвідувачів забезпечують підвищений рівень комфорту проведення цієї процедури.

Ми запрошуємо вас відвідати найкращий барбершоп міста Mr.Colt, щоб провести час в розслаблюючій атмосфері, підкреслити свою привабливість, упевненість і мужність.

Мережа
барбершопів

Стрижка машинкою

до 30 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
100 грн
Стажер барбер
200 грн
Молодший барбер
250 грн
Барбер
300 грн
ТОП барбер
350 грн
Сеньйор барбер
400 грн
Шеф барбер
500 грн

Наші майстри відмінно володіють технікою створення стрижок під машинку на високому рівні. У віртуозних руках барбера створення зачіски за допомогою машинки здається абсолютно нескладною процедурою. Насправді тут є безліч нюансів.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram