Фото Mr.Colt

Чоловіча стрижка + Чорна маска (Black Mask) Київ

Як правило, перше враження про людину формує певний образ. Саме тому для справжнього чоловіка надзвичайно важливо показати себе з перших хвилин на найвищому рівні - від цього часто залежить дуже багато. Неохайний зовнішній вигляд, недоглянута зачіска, сіра, тьмяна шкіра, безладно зростаюча щетина - все це абсолютно не приваблює до себе ні потенційного роботодавця, ні красиву жінку.

Привести себе в порядок за досить короткий період часу і при цьому істотно заощадити на послузі цілком можливо, якщо ви вирішите скористатися акцією 2в1 «Чоловіча стрижка + Чорна маска». Заходьте в барбершоп Mr.Colt - і наші досвідчені майстри допоможуть Вам у вирішенні всіх проблем комплексно.

Як ми працюємо

Чоловіча сучасна або класична стрижка + чорна маска, що очищає - така пропозиція завжди актуально для тих, хто бажає мати бездоганну шкіру і фірмову зачіску. Ця унікальна послуга у виконанні барбера дає можливість заощадити час і гроші - адже маска активно працює в той час, поки фахівець стриже і моделює ваше волосся. Достатньо всього одного відвідування нашого салону - і ви відразу отримуєте стильну зовнішність і маєте свіжий вигляд.

Дуже часто цю послугу замовляють перед будь-яким важливим заходом або зустріччю, коли людині потрібно за короткий термін часу привести себе в належний вигляд. Спочатку проводиться спа-процедура із застосуванням спеціального очищувального косметичного засобу, який містить у своєму складі активні речовини натурального походження.

Подібно до губки, воно вбирає забруднення, позбавляючи обличчя від чорних точок, попутно зволожуючи шкіру і звільняючи її від токсинів. Сам процес проводиться в кілька етапів, при цьому під час очікування дії маски барбер одночасно робить стрижку. Якщо вам потрібно:

  • виглядати гідно;
  • усунути дрібні висипання на шкіри і позбутися забитих пор;
  • забезпечити для своєї шкіри необхідне для її здоров'я зволоження;
  • поліпшити кровообіг;
  • активізувати вироблення колагену в тканинах шкіри обличчя, то така спа-процедура стане найкращим вибором.

Крім того, в комбо-послугу «Чоловіча стрижка + Чорна маска» також входить і процес створення зачіски, при цьому клієнт може вибрати будь-яку модель стрижки. Іншими словами, замовляючи цей комплекс, ви отримуєте можливість підстригтися в стилі кроп, андеркат, екзекьютів, фейд або в будь-якій іншій популярній формі. Наші досвідчені барбери виконають будь-яке ваше побажання на найвищому рівні.

Підстригання волосся здійснюється за допомогою ножиць або тримерами з відповідними насадками. Цьому процесу неодмінно передує миття голови спеціально підібраним під ваш тип волосся шампунем. А після завершальної окантовки відбувається укладання з професійними засобами для стайлінгу з елітної серії для чоловічого волосся.

Приходьте до нас і замовляйте послугу «Чоловіча стрижка + Чорна маска» - комплекс, який ви однозначно оціните і обов'язково захочете повторити знову.

Мережа
барбершопів

Чоловіча стрижка + Чорна маска

до 75 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
250 грн
Стажер барбер
450 грн
Молодший барбер
600 грн
Барбер
700 грн
ТОП барбер
800 грн
Сеньйор барбер
900 грн
Шеф барбер
1100 грн

Привести себе в порядок за досить короткий період часу і при цьому істотно заощадити на послузі цілком можливо, якщо ви вирішите скористатися акцією 2в1 «Чоловіча стрижка + Чорна маска». Заходьте в барбершоп Mr.Colt - і наші досвідчені майстри допоможуть Вам у вирішенні всіх проблем комплексно.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram