Фото Mr.Colt

Стрижка бороди і вусів Київ

Борода й вуса - це своєрідна візитна картка справжнього брутального чоловіка. Приймаючи рішення створити собі такий імідж, слід знати, що в цьому випадку рослинність на обличчі вимагає ретельного догляду. Крім того, спочатку слід правильно підібрати оптимальну форму бороди та вусів - з тим, щоб вони не стирчали пучками і не псували вашу зовнішність своєю недоглянутістю.

Як бачите, така проста на перший погляд справа має безліч нюансів, врахувати які зможе тільки справжній професіонал. Звичайно, проводити всі процедури щодо догляду можна самостійно вдома, але при цьому немає ніякої гарантії, що ви зможете зробити це максимально ефективно й красиво. Тому ми рекомендуємо послуги справжніх професіоналів барбершопа Mr.Colt - людей, які точно знають, що потрібно саме вам.

Чому варто звернутися до нас?

Фахівці зазвичай вимірюють довжину бороди не в сантиметрах, а кількістю часу, протягом яких вона зростає. Спочатку вона неодмінно буде колотися і створювати певний дискомфорт для шкіри обличчя. Це якраз той самий оптимальний період, коли вам варто прийти до наших майстрів, які зроблять першу стрижку. Барбер позбавить від відчуття неохайності на щоках і шиї, а також вибудує загальну концепцію відповідно до форми вусів і зачіски. Повну гармонію і доглянутість образу додасть окантовка, підрівнювання скронь, лінії вусів.

Після процесу стрижки ви обов'язково отримаєте процедуру догляду за рослинністю, яка передбачає застосування ряду косметичних засобів і пристосувань. Для стайлінгу бороди і вусів ми використовуємо:

 • спеціальний гребінець, гребінець або щітку;
 • косметичний віск;
 • гель-стайлінг;
 • шампунь;
 • кондиціонер.

Спочатку бороду і вуса миють, а потім підживлюють за допомогою доглядових масок, кондиціонерів, бальзамів. На трохи вологе волосся наносять засіб для укладань, після чого гребінцем і феном формують потрібну укладку.

Ми пропонуємо безліч варіантів комплексного поєднання бороди і вусів:

 • арабська – допускає різний стиль, але борода повинна бути короткою;
 • російська – коротка борода, яка разом з вусами прикриває сегмент шкіри навколо рота і ділянку шиї;
 • «якір» - борода особливої форми, що доповнюється поділеними тонкою голеною смужкою вусами;
 • Бретта – мініатюрні вуса і борода, яка закриває нижню частину обличчя, форма гармонійно виглядає з бакенбардами;
 • короб – стиль 60-х років, що відмінно підходить для людей з трикутною формою обличчя;
 • вітрило – борода в області бакенбардів плавно переходить у вуса, але саме підборіддя при цьому гладко поголене;
 • французька - об'ємна борідка з вусами, що йде від бакенбардів і прикриває щоки.

Що стосується подальшого відрощування вусів і бороди - то тут майстер підбере і підкаже вам оптимальні засоби по догляду. Завдяки їм ваші борода й вуса будуть виглядати завжди акуратно й красиво. При цьому відвідування барбершопу рекомендовано кожні 2 - 3 тижні - все залежить від швидкості й рівномірності росту вашого волосся.

Мережа
барбершопів

Стрижка бороди і вусів

до 30 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
100 грн
Стажер барбер
200 грн
Молодший барбер
250 грн
Барбер
300 грн
ТОП барбер
350 грн
Сеньйор барбер
400 грн
Шеф барбер
600 грн

Борода й вуса - це своєрідна візитна картка справжнього брутального чоловіка. Барбер позбавить від відчуття неохайності на щоках і шиї, а також вибудує загальну концепцію відповідно до форми вусів і зачіски. Повну гармонію і доглянутість образу додасть окантовка, підрівнювання скронь, лінії вусів.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram