Фото Mr.Colt

Гоління голови Київ

В останні роки так звана лаконічна зачіска стала надзвичайно популярною серед чоловічої частини населення. Згідно зі статистикою, близько 60% представників сильної статі у віці після 35 років віддають перевагу саме поголеній голові. Причин цього насправді дуже багато, і кожна з них здається досить переконливою:

  • практичність - особливо зручна така стрижка в літній період, коли настає спека, і тоді відпадає необхідність постійно слідкувати за зачіскою;
  • економність - немає потреби в придбанні спеціальних косметичних засобів у вигляді шампунів, гелів, стайлінгу, інше;
  • стильність - поголена голова візуально підкреслює підборіддя й вилиці, роблячи чоловіка більш мужнім і солідним;
  • безпека - для представників деяких професій довге волосся просто протипоказане через імовірність виникнення травм внаслідок нещасних випадків.

Крім того, у всіх володарів таких стрижок з'являється більше вільного часу, адже їм не потрібно щоранку зачісуватися або укладати неслухняні пасма, а процедура прийняття душа не передбачає миття волосся.

Де найкраще голити голову?

Разом з тим, сама процедура, а також її наслідки все ж відзначені деякими негативними моментами. Перш за все це стосується технологічних акцентів процесу - голити волосся з голови самому досить складно. Також дуже висока ймовірність появи запальних процесів, які виникають внаслідок порізів. Тому найдоцільніше було б звернутися за допомогою до професіоналів. Барбершоп Mr.Colt пропонує послугу гоління голови, адже наші майстри відмінно володіють усіма необхідними інструментами і прекрасно інформовані про всі нюанси цієї процедури.

Гоління голови у нас може здійснюватися різними способами, в залежності від бажання клієнта. Перед будь-яким процесом майстер обов'язково готує шкірні покриви голови належним чином. Оскільки довжина волосся для даного випадку повинна бути максимально короткою, то в разі потреби довжину зменшують за допомогою машинки - з тим, щоб залишити короткий «їжачок».

Щоб процедура пройшла максимально успішно і комфортно для користувача, його голову накривають гарячим мокрим рушником - це дозволяє дермі дуже добре розпаритися і забезпечує необхідний рівень м'якості. Потім на поверхню шкіри тонким шаром наноситься спеціальний косметичний засіб, мета якого - мінімізувати дискомфортні відчуття людини під час процедури гоління. Далі за допомогою обраного інструменту барбер планомірно і ретельно виголює всю голову без травм і інших неприємних наслідків. Після завершення процесу неодмінно використовується якісний спеціальний засіб для дезінфекції та від подразнення.

У підсумку ви отримаєте ідеальний результат, який зможете підтримувати дуже довго - при регулярному відвідуванні нашого салону. Приходьте в барбершоп Mr.Colt - і ваша зовнішність завжди буде стильною і ідеальною!

Мережа
барбершопів

Гоління голови

до 30 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
150 грн
Стажер барбер
200 грн
Молодший барбер
250 грн
Барбер
300 грн
ТОП барбер
350 грн
Сеньйор барбер
400 грн
Шеф барбер
500 грн

Барбершоп Mr.Colt пропонує послугу гоління голови, адже наші майстри відмінно володіють усіма необхідними інструментами і прекрасно інформовані про всі нюанси цієї процедури.У підсумку ви отримаєте ідеальний результат, який зможете підтримувати дуже довго - при регулярному відвідуванні нашого салону. Приходьте в барбершоп Mr.Colt - і ваша зовнішність завжди буде стильною і ідеальною!

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram