Фото Mr.Colt

Стрижка подовженого волосся Київ

Ви сильно здивуєтесь, але коротко підстригати волосся чоловіки почали всього пару століть тому, а до цього часу вони вважали за краще носити довгі пасма. Скандинавські вікінги, французькі мушкетери і американські індіанці - це далеко не весь перелік образів чоловіків, яких зараз прийнято називати брутальними. Разом з тим, у сучасності такі зачіски також досить затребувані, про що свідчить попит на наші послуги.

І стильно, і сміливо

У перелік послуг барбершопу Mr.Colt також входять стрижки на довгому волоссі. Наші досвідчені майстри можуть запропонувати вам безліч цікавих ідей для оригінальних варіацій, які, безсумнівно, будуть виглядати ідеально в їх виконанні. Потрібно сказати, що в цій ситуації в кращому становищі перебувають ті клієнти, які мають гарне густе волосся, адже вони можуть вибрати майже будь-яку стрижку. Проте і в інших випадках барбери знайдуть можливості для створення стильної стрижки.

Якщо говорити про різноманітність стилів, які створюють наші майстри при формуванні зачісок з довгими кучерями, то в цьому плані варто виділити наступні напрямки:

 • Класика – зазвичай передбачає рівномірну стрижку і рівний проділ, такий сегмент зачісок доречний для чоловіків будь-якого віку.
 • Мілітарі – найкраще підходить молоді та людям середнього віку, відрізняється агресивністю форм і багаторівневістю укладання.
 • Гранж - голені скроні, довгий чубчик, скуйовджений хвіст - саме ці тренди на сьогоднішній день обирають підлітки й юнаки.

Вибір конкретного стилю безпосередньо залежить від особливостей форми черепа і структури волосся. Також правильно підібраний формат дає можливість замаскувати недосконалості і вади обличчя й голови. Особливістю роботи наших стилістів є індивідуальний підхід до кожного клієнта, при цьому вибір зачісок надзвичайно різноманітний:

   Симетричні - характеризуються прямими пасмами, які опускаються на обличчя, така зачіска додасть будь-якому образу стильності й елегантності.
   Асиметричні - підкреслюють унітарність образу і відрізняються наступними варіантами:
   • з коротким низом і довгим верхом;
   • Undercut - ідеально підходить для більшості образів;
   • Квіфф - з голеними скронями, подовженим, що вкорочується до потилиці, верхом, і чубчиком;
   • штучний яструб - виконана в стилі стиляг 60-х років;
   • Помпадур - зачіска з довгим чубчиком, пишно зачесаним назад, яка вимагає регулярного догляду у вигляді укладання з засобами стайлінгу.
   Хвіст - найбільш практичний варіант для довговолосих чоловіків, який виглядає надзвичайно стильно і екстравагантно.
   Коса - найчастіше застосовується для одноразових виходів у світ, бо для повсякденного носіння практично не підходить.

Важливо також зауважити, що такі стрижки передбачають деякі обов'язкові правила догляду надалі – волосся потрібно регулярно мити, розчісувати і своєчасно навідуватися до барбершопу. Тільки за умови дотримання цих вимог зовнішній вигляд чоловіка завжди буде бездоганним.

Мережа
барбершопів

Стрижка подовженого волосся

до 75 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
250 грн
Стажер барбер
400 грн
Молодший барбер
500 грн
Барбер
600 грн
ТОП барбер
700 грн
Сеньйор барбер
800 грн
Шеф барбер
1100 грн

У перелік послуг барбершопу Mr.Colt також входять стрижки на довгому волоссі. Наші досвідчені майстри можуть запропонувати вам безліч цікавих ідей для оригінальних варіацій, які, безсумнівно, будуть виглядати ідеально в їх виконанні. Особливістю роботи наших стилістів є індивідуальний підхід до кожного клієнта, при цьому вибір зачісок надзвичайно різноманітний.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram