Фото Mr.Colt

Камуфляж волосся Київ

На жаль, час невблаганний для всіх, і рано чи пізно у будь-якої людини починає з'являтися сивина. І якщо для жінки така проблема цілком вирішувана, то чоловіча частина населення не завжди готова зважитися на кардинальне фарбування волосся. Деякі намагаються пристосовуватися до свого нового образу сивіючого чоловіка, але більшість все ж вважає за краще шукати ефективну альтернативу. А вона дійсно є, і в цьому зможуть переконатися ті, хто відвідує барбершоп Mr.Colt. Майстри нашого салону надають послугу з камуфлювання волосся, що дозволяє досягнути дуже дієвих результатів.

У чому її переваги?

Перш за все, варто відзначити, що камуфлювання радикально відрізняється від відомої всім процедури фарбування. У процесі використовуються спеціальні засоби, що не містять аміаку, збагачені корисними для волосяного покриву речовинами. Завдяки ретельно збалансованій формулі всіх без винятку препаратів у результаті проведення процедури можна спостерігати:

  • природність колірних тонів;
  • непомітність тонування;
  • відсутність чітких меж з відрослим «корінням»;
  • збереження формули волосу;
  • досить тривалий ефект - не менше 5 тижнів після камуфлювання;
  • поліпшення зовнішнього вигляду і створення нового образу.

Процедура передбачає обробку чистого волосся спеціально підібраним складом, до того ж вона не займає багато часу - не більше 15 хвилин. Її найкраще робити після стрижки волосся, і при цьому бажано її регулярне оновлення. Ключовою особливістю роботи засобу в даному випадку є те, що пігменти, які входять до складу, не заглиблюються в кортекс - сегмент волосин, що дозволяє визначити їх колір, текстуру, щільність, пружність і міцність. Оскільки формула препарату заснована на етаноламіні, то сам засіб дає можливість виправляти колір сивого волосся, але не фарбує інше волосся. По завершенню тонування сиве волосся стає зовсім непомітним, набуваючи живого, блискучого вигляду, по тону максимально наближеного до натурального кольору. До того ж камуфлююча фарба змивається поступово, тому яскравий контраст між сивими і пофарбованими пасмами не повертається протягом досить тривалого часу.

Барбершоп Mr.Colt гарантує високу якість цієї послуги, адже у нас працюють досвідчені майстри. Ми застосовуємо барвники тільки від відомих брендів, що характеризуються позитивним впливом на структуру волосся. Потрібно сказати, що ця процедура має комфортний охолоджуючий і заспокійливий ефект для дерми голови. Крім того, процедура сприяє росту волосся, бо в результаті його фолікули підвищують регенераційні здатності. Ми працюємо з камуфлюючими засобами, які мають виключно природні відтінки волосся: натуральні і попелясті. Замовляючи цю послугу у нас, ви можете бути впевненими в створенні стильного образу, оскільки наші майстри добре знають, як слід боротися з сивиною.

Мережа
барбершопів

Камуфляж волосся

до 30 мин
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
200 грн
Стажер барбер
250 грн
Молодший барбер
300 грн
Барбер
350 грн
ТОП барбер
400 грн
Сеньйор барбер
450 грн
Шеф барбер
500 грн

Барбершоп Mr.Colt гарантує високу якість цієї послуги, адже у нас працюють досвідчені майстри. Ми застосовуємо барвники тільки від відомих брендів, що характеризуються позитивним впливом на структуру волосся. Потрібно сказати, що ця процедура має комфортний охолоджуючий і заспокійливий ефект для дерми голови. Крім того, процедура сприяє росту волосся, бо в результаті його фолікули підвищують регенераційні здатності. Ми працюємо з камуфлюючими засобами, які мають виключно природні відтінки волосся.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram