Фото Mr.Colt

Батько + два сини в Киеві

Ходити з сином до барбершопу - це правильна традиція для будь-якого батька. А ходити туди з двома синами - однозначно корисніше подвійно. Барбершоп Mr.Colt надає безліч корисних з багатьох точок зору послуг, які діють у нас в рамках надзвичайно вигідних акцій. Переконатися в цьому можна, якщо замовити одну з них - комбо «Батько + два сини». Вона користується великою популярністю в батьків, у сім'ї яких підростає двоє майбутніх чоловіків. Вибираючи цю послугу, вони отримують унікальну можливість зробити три модельні або класичні стрижки за зниженою ціною. У процесі проведення таких процедур нашим відвідувачам надано потенціал:

  • вибрати будь-який вподобаний стиль зачіски;
  • отримати рекомендації в разі, якщо є сумніви з приводу вибору;
  • забезпечити собі доглянутий вигляд;
  • побути в неймовірній атмосфері чоловічого клубу;
  • спілкуватися між собою, створюючи довірчі відносини на багато років вперед.

Процес стрижок в рамках акції нічим не відрізняється від звичайного формату надання послуг. Вони можуть проводитися паралельно - трьома майстрами, щоб отримати значну економію часу. Але якщо ви прийшли сюди не просто постригтися, але і зануритися в суто чоловічу атмосферу - тоді можна стригтися й по черзі, у одного барбера - все залежить від бажань наших клієнтів.

Єдність поколінь - фішка нашого закладу

На сьогоднішній день батьки дуже уважно ставляться до вибору майстра для стрижки своєї дитини. Приходячи до барбершопу Mr.Colt, ви можете абсолютно не турбуватися про кваліфікацію наших співробітників - кожен з них має достатній досвід і дає гарантію якості своєї роботи - як з точки зору майстерності, так і щодо дотримання норм гігієни. Ми працюємо виключно з висококласним інструментом і застосовуємо в процедурах косметичні засоби від перевірених брендів.

Простота і практичність - ось що відрізняє наші стрижки і наш салон. У нас немає гламуру і захмарних цін, і тому ми доступні для всіх. У барбершопі обслуговуються діти різного віку і темпераментів - для кожного з них неодмінно знайдеться щось цікаве. Але найголовніша перевага такого відвідування - це можливість проводити вільний час зі своїми спадкоємцями. Саме тут зароджується взаєморозуміння і міцний зв'язок між представниками різних поколінь. Суто чоловіча обстановка сприяє правильній атмосфері спілкування, яка є важливою складовою виховного процесу. Хоча, по суті, в нашій обстановці мова йде про просте спілкуванні на рівних між рідними людьми.

Нашу команду об'єднує одна мета - створення місця, де поєднуються чоловічі цінності й якість. Ми відмінно знаємо, як важливо для батьків подавати гідний приклад своїм синам. Завдяки нашим зусиллям чоловіча частина вашої сім'ї буде не тільки виглядати стильно, але і знайде єдність і взаєморозуміння. Тому ми рекомендуємо приєднатися до команди наших задоволених клієнтів прямо зараз. Приходьте - ми завжди раді новим гостям і старим знайомим!

Мережа
барбершопів

Батько + два сина

до 120 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
400 грн
Стажер барбер
700 грн
Молодший барбер
1000 грн
Барбер
1100 грн
ТОП барбер
1300 грн
Сеньйор барбер
1500 грн
Шеф барбер
2100 грн

Барбершоп Mr.Colt надає безліч корисних з багатьох точок зору послуг, які діють у нас в рамках надзвичайно вигідних акцій. Переконатися в цьому можна, якщо замовити одну з них - комбо «Батько + два сини». Вона користується великою популярністю в батьків, у сім'ї яких підростає двоє майбутніх чоловіків. Вибираючи цю послугу, вони отримують унікальну можливість зробити три модельні або класичні стрижки за зниженою ціною.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram