Фото Mr.Colt

АКЦІЯ | Комбо 3=1 Київ

Борода - це своєрідний аксесуар чоловічого стильності, тому носити її слід відповідним чином. Стилісти і барбери протягом останніх десятиліть змогли створити певний стандарт краси, який передбачає ретельний догляд на постійній основі. Тому цілком закономірним стало те, що багато чоловіків вважають за краще стригти бороду, підстригати вуса і робити модні зачіски в комплексі, щоб не витрачати зайвий час на часті відвідування салону.

Йдучи назустріч потребам наших клієнтів, ми надаємо в рамках вигідної акції послугу «Комбо 3 = 1». Наші барбери підбирають моделі чоловічих зачісок і стрижок, які гармонійно виглядають з певним типом бороди. При цьому вони враховують безліч параметрів, практикуючи індивідуальний підхід до клієнта в кожному окремому випадку. Завдяки їм будь-який акцент грає важливу роль при створенні потрібного образу, дозволяючи збалансувати гіпертрофовані риси обличчя і посилити харизму людини.

Особливості стилів

Стрижки в комплексі з бородою дають можливість створювати оригінальні нові образи. Стилісти барбершопа MR.COLT можуть порекомендувати різні варіації комбінації, орієнтуючись на індивідуальний смак клієнта, а також на особливості структури його волосся, тип обличчя і інші акценти. Серед величезного розмаїття стилів слід виділити найбільш актуальні, класично поєднувані.

 • Для довгого волосся

  Вибір стрижок в даному випадку не такий великий - дуже часто волосся має однакову або різнорівневу довжину. Як правило, його носять в пучку або заплітають в косичку. Такий стиль добре з'єднується з російської бородою, а також з вусами будь-якої форми і мало помітною щетиною.

 • Для пасем середньої довжини

  Такий формат ідеально виглядає з щетиною, еспаньйолкою. Не менш вдалим варіантом буде і голлівудська борода. Стрижки же можна вибрати наступні:

  • канадку;
  • містер cool;
  • каре;
  • гаврош.

  У цьому випадку майстер використовує різні стайлінгові засоби, покликані збільшити об’єм волосся, що передбачають низьку і середню ступінь фіксації.

 • Для короткого волосся

  Дана комбінація - найвигідніша, адже в такій ситуації можна підібрати безліч ідеальних варіантів:

  • бокс - стрижка непогано підходить до еспаньйолки, голлівудської бороди або щетини;
  • напівбокс - проста і завжди актуальна зачіска, яка може включати в себе чуб, відмінно поєднується з голлівудською, російською бородою і простою щетиною;
  • мілітарі - добре комбінується з еспаньйолкою і може доповнюватися вусами;
  • стрижка наголо - на даний момент знаходиться в тренді і гарантує ідеальне поєднання з будь-якою бородою.

Ці та інші варіації забезпечують правильний вибір найоптимальніших комбінацій - для повсякденного життя і просто для настрою. Про це добре знають наші майстри, пропонуючи свої послуги на найвищому рівні. У нас працюють досвідчені професіонали, і тому ви маєте можливість скористатися унікальною пропозицією «Комбо 3 = 1», істотно заощадивши при цьому власні гроші і час.

Мережа
барбершопів

Комбо 3=1

до 90 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
200 грн
Стажер барбер
450 грн
Молодший барбер
600 грн
Барбер
700 грн
ТОП барбер
800 грн
Сеньйор барбер
900 грн
Шеф барбер
1200 грн

Йдучи назустріч потребам наших клієнтів, ми надаємо в рамках вигідної акції послугу «Комбо 3 = 1». Наші барбери підбирають моделі чоловічих зачісок і стрижок, які гармонійно виглядають з певним типом бороди. Стрижки в комплексі з бородою дають можливість створювати оригінальні нові образи. Стилісти барбершопа MR.COLT можуть порекомендувати різні варіації комбінації, орієнтуючись на індивідуальний смак клієнта.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram