Фото Mr.Colt
Камуфляж бороди і вусів - чоловіча прерогатива

Камуфлювання бороди й вусів Київ

Згідно зі світовими стандартами краси, чоловіча сивина асоціюється з мужністю, солідністю і самодостатністю. Однак найчастіше поява сивого волосся лякає сильну стать, адже багато хто сприймає її як ознаку наближення старості. Крім того, нерідкі випадки появи ранньої сивини, яка дійсно може візуально додавати зайві роки. У всіх цих випадках може допомогти процедура камуфлювання волосяного покриву, яку рекомендують багато барбершопів, у тому числі і Mr.Colt.

Камуфляж бороди і вусів - чоловіча прерогатива

На відміну від жінок, чоловіча частина населення не завжди охоче приймає рішення пофарбувати волосся. Тому представниками б'юті-індустрії була створена вдала альтернатива цієї процедури, суть якої полягає в спеціальному догляді за бородою і вусами, який можна здійснювати під час стрижки. За часом сам процес не займає більше 10 - 15 хвилин, і при цьому результат стає очевидним відразу після його закінчення. Час дії - близько 5 тижнів, протягом яких абсолютно не помічаються різкі переходи кольору між пофарбованими і натуральними сегментами. Потрібно відзначити, що в європейський країнах ця послуга є цілком звичайною в професійних закладах, яка доповнює процес стрижки або коригування бороди і вусів.

Друга назва цієї процедури - загущувач для волосся, адже зазвичай борода росте нерівномірно, у результаті чого виходять лисини та інші дефекти. Ці недоліки, так само, як і сивину, теж можна якісно замаскувати. У процесі застосовуються спеціальні засоби, що випускаються в різному форматі:

  • аерозолі;
  • пудри;
  • лосьйони;
  • гелі;
  • олівці.

Їх ретельно підбирають з урахуванням кольору, структури, довжини та навіть форми бороди, і використовують в якості тонуючого засобу, застосовуючи на вологе волосся.

Особливістю цих засобів є безаміачна основа. Крім того, що вони повністю безпечні для здоров'я, з їх допомогою також можна домогтися плавності переходу від фарбованого волосся до природного кольору. Такі барвники дають можливість ефективно фарбувати сиві волоски, створюючи цілісний образ без різких переходів.

Більш того, речовини, що входять до складу цих препаратів, забезпечують покращення структури волосяного покриву, надають об’єм, створюють ефект доглянутості та рельєфності. Така дія стає можливою через те, що до формули фарбувальних засобів зазвичай входить ліпідна молекула. Її будова максимально нагадує структуру людської волосини, і саме цей фактор забезпечує ідеальну схожість з натуральними пасмами.

Барбершоп Mr.Colt рекомендує свої послуги щодо швидкого і продуктивного камуфлювання бороди і вусів. Ми використовуємо тільки якісну продукцію перевірених косметичних брендів, яка не викликає ніяких побічних ефектів. Величезний вибір різноманітної кольорової палітри забезпечує ідеальний підбір потрібного тону, а продуманий склад барвника забезпечує не тільки тонування волосся, але і м'яке живлення корисними речовинами. Приходьте до нас, і ми доведемо, що сивина - це не проблема!

Мережа
барбершопів

Камуфляж бороди і вусів

до 30 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
200 грн
Стажер барбер
250 грн
Молодший барбер
300 грн
Барбер
350 грн
ТОП барбер
400 грн
Сеньйор барбер
450 грн
Шеф барбер
500 грн

Барбершоп Mr.Colt рекомендує свої послуги щодо швидкого і продуктивного камуфлювання бороди і вусів. Ми використовуємо тільки якісну продукцію перевірених косметичних брендів, яка не викликає ніяких побічних ефектів. Величезний вибір різноманітної кольорової палітри забезпечує ідеальний підбір потрібного тону, а продуманий склад барвника забезпечує не тільки тонування волосся, але і м'яке живлення корисними речовинами.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram