Фото Mr.Colt

Дитяча стрижка Київ

Кожна дитина прагне «дорослості». Хлопчики намагаються наслідувати старших чоловіків, проявляючи максималізм у розмовах і поведінці. Трохи долучити їх до дорослого життя і при цьому навчити самостійно стежити надалі за своїм зовнішнім виглядом можна, якщо привести хлопчика в справжню чоловічу перукарню - барбершоп Mr.Colt. Ми пропонуємо свої послуги не тільки дорослим, але й дітям, і оскільки це територія чоловіків, то стрижуться у нас, відповідно, діти чоловічої статі.

Як вибрати «правильну» зачіску для малюка

Перш за все, потрібно відзначити, що ми працюємо з дітьми будь-якого віку - кожен майстер володіє достатнім досвідом спілкування з маленькими клієнтами і в будь-якій ситуації зможе знайти правильний підхід до дитини. Проте, якщо малюк ще зовсім маленький, ми б порадили підготувати його належним чином перед відвідуванням барбершопу. Адже перша стрижка не в домашніх умовах - це досить великий стрес для нього.

Основна специфіка створення хлоп'ячої зачіски - у тому, що після виходу з салону хлопчики нехтують укладаннями. На відміну від дівчаток, які обожнюють годинами плести коси перед дзеркалом, вони занадто зайняті своїми важливими справами, не бажаючи витрачати зайвий час на догляд за волоссям. Тому завдання наших майстрів - вибрати стиль, який відмінно виглядає без щоденних укладок.

Вибираючи дитячу стрижку, вони обов'язково враховують не тільки вік дитини, але й її характер, і індивідуальні зовнішні особливості - на відміну від дорослих, багато з відомих варіантів їй просто можуть не підійти.

Як правило, ця послуга надається в наступних варіаціях:

 • класичні зачіски з акуратно підстриженими короткими пасмами - найбільш доцільні для дітей, які перебувають у віці від 2 до 4 років;
 • «бокс», «шапочка», «каре» і стрижки з плавними переходами довжини волосся найкраще пасують дітям від 5 років - у цьому віці вони вже більш слухняні і посидючіші, і тому спокійно зможуть провести час в кріслі майстра;
 • «андеркат», «Фейд», «екзекьютів» - ці та багато інших «дорослих» зачісок цілком доступні підростаючому поколінню у віці від 10 років.

Що стосується підлітків і учнів старших класів, то в цьому віці молоді люди зазвичай вже самі вирішують, як їм стригтися. Завдання батьків при цьому - просто підказувати про своєчасність відвідування майстра.

Як відбувається стрижка?

Процес дитячої стрижки відбувається у нас в такий спосіб:

   Миття голови - обов'язковий етап підготовки, адже тільки на чистому волоссі можна досягти ідеального результату.
   Вибір нового образу - барбер вислуховує побажання батьків і самої дитини, а за необхідності підкаже модний варіант стрижки з урахуванням особливостей зовнішності маленького клієнта.
   Майстер розділяє волосся по зонах і стриже їх, використовуючи ножиці або машинку, або обидва інструменти в комплексі.
   За бажанням клієнтів не виключається можливість створення виголеного візерунка на потилиці або скронях, для створення власного стилю.
   Укладання волосся з професійними засобами догляду.

Мережа
барбершопів

Дитяча стрижка

до 45 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
150 грн
Стажер барбер
250 грн
Молодший барбер
350 грн
Барбер
450 грн
ТОП барбер
500 грн
Сеньйор барбер
550 грн
Шеф барбер
750 грн

Щоб долучити хлопчика до дорослого життя і при цьому навчити його самостійно стежити надалі за своїм зовнішнім виглядом можна, якщо привести хлопчика в справжню чоловічу перукарню - барбершоп Mr.Colt. Ми пропонуємо свої послуги не тільки дорослим, але й дітям.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram