ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Головна
Блог

Блог

Мейнстримна декорація чи культурний символ? Історія та значення барберпула

Мейнстримна декорація чи культурний символ? Історія та значення барберпулаВідвідуючи барбершоп Mr.Colt ви точно бачили на вході та всередині загадковий трикольоровий циліндр, що обертається. Впевнений, ви неодноразово. чули його назву — барберпул, або Barber's Pole (буквально - цирюльний стовп). Далі розкажемо трохи детальніше про його історію та навіщо він взагалі існує. І тут же дамо відповідь на запитання в назві. Спойлер: це аж ніяк не мейнстримна декорація.

Детальніше
Атмосфера барбершопа Mr.Colt

Атмосфера барбершопа Mr.Colt

Що таке атмосфера? З чого вона складається? Суб’єктивний настрій, який створює заклад? Певна естетика? Інтер’єр та розташування меблів, аромат та своєрідна аура всередині, музичний супровід? Можливо, унікальне «правильне» поєднання цих елементів? Насправді коли мова заходить про атмосферу — можна говорити багато, але так нічого й не сказати. Особливо у випадку барбершопа. Занадто це вже філософське поняття, яке часто виправдовує зовсім, здавалось би, химерні рішення. Однак ми не маємо наміру засуджувати чи оцінювати інших. Ми просто робимо по своєму. Тоді що ж створює ту саму формулу «атмосфери» барбершопа Mr.Colt? Сьогодні ми запрошуємо вас у гості — поки що образно, але впевнені, що після прочитання даного тексту ви завітаєте до нас і буквально. Поїхали!

Детальніше
Семюель Кольт — ким він був?

Семюель Кольт — ким він був?

Існує відомий вислів, що відображає значення винаходу Семюела Кольта для становлення демократії в США: "Бог створив людей сильними і слабкими. Семюел Кольт зробив їх рівними". Один із варіантів цієї фрази: "Авраам Лінкольн дав людям свободу, а полковник Кольт зрівняв їхні шанси".

Детальніше
Чому для чоловіка важлива якісна стрижка

Чому для чоловіка важлива якісна стрижка

Стрижка це візитна карточка чоловіка, частина його образу та іміджу. По стрижці можна отримати позитивну першу оцінку оточуючих і навпаки...

Детальніше
Курси англійского для барберів?

Курси англійского для барберів?

Не всі барбери володіють хоча б базовою англійською, і в таких випадках завжди присутнє непорозуміння між клієнтом і барбером. І щоб уникнути таких проблем і неприємних ситуацій, барбершоп Mr.Colt представляє спеціально розроблений курс англійської для барберів. Такого курсу для барберів немає ніде більше - це унікальний продукт. Курс з унікальною лексикою у сфері барберінгу, базовою граматикою, яка подана в легкій формі, новими словами на загальні теми, вивчивши які ви зможете підтримати розмову з клієнтом на будь-яку тему!

Детальніше
Хто такий Стажер-Барбер?

Хто такий Стажер-Барбер?

Часто, коли ви телефонуєте у барбершоп Mr.Colt, щоб записатися на стрижку чи камуфляж волосся, ви вагаєтесь при виборі категорії барберів. Саме тому ми вирішили розписати детальніше про всі категорії, щоб ви точно знали, на що вам розраховувати. У барбершопі Mr.Colt налічується сім категорій барберів: учень, стажер, молодший барбер, барбер, топ-барбер, сеньор-барбер, шеф-барбер. Хто такий стажер-барбер?

Детальніше
Як виглядає чоловіча стрижка майданчик (Flattop)?

Як виглядає чоловіча стрижка майданчик (Flattop)?

Зачіска Flattop - це тип короткої стрижки, де волосся на маківці зазвичай стоїть вертикально. Такий свого роду «майданчик» може бути рівним, а може бути похилим вгору або вниз.

Детальніше
Хто такий Учень Барбера?

Хто такий Учень Барбера?

Не сумнівайтеся обирати послуги від барбера учня в барбершопі Mr.Colt, так як ми започаткували своє власне навчання та впевнені в своїх працівниках.

Детальніше
Як виглядає чоловіча Стрижка Топ-Кнот?

Як виглядає чоловіча Стрижка Топ-Кнот?

Вам набридла ваша зачіска і ви думаєте над тим щоб кардинально змінити стиль? Стрижка Топ Кнот - англійською Top Knot - ідеально підходить, щоб круто змінити свій вигляд. Вся особливість цієї зачіски в тому, що потрібно збирати своє волосся у вузол, щоб завершити образ.

Детальніше
Як виглядає стрижка низький Фейд?

Як виглядає стрижка низький Фейд?

Низький Фейд або Low Fade - найпопулярніша чоловіча стрижка цього року! А все тому що, вона дуже гармонійно виглядає в комбінації з будь-якої іншою чоловічою зачіскою, а також не вимагає великих зусиль при укладанні волосся. Ця техніка зачіски дозволяє надати елегантності будь-якому образу і стилю. Найпопулярнішими комбінаціями зі стрижкою Фейд є:

Детальніше
У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
ua
ru en