Фото Mr.Colt

Батько + син Київ

У кожній родині, де підростає хлопчик, дуже важливим є те, наскільки готовий його батько брати участь у формуванні чоловічого характеру. Маленька дитина дуже сприйнятлива до звичок і традицій дорослих, і тому батько для неї завжди є прикладом у всьому. Тому бажано вже буквально змалечку привчати майбутніх чоловіків уважно ставитися до своєї зовнішності, прагнути до того, щоб завжди виглядати привабливо і охайно.

Вирішити це завдання дуже просто - потрібно просто заснувати в своїй родині традицію відвідувати барбершоп Mr.Colt - місце, де збираються справжні чоловіки. У перелік послуг салону входять кілька вигідних пропозицій, наданих у рамках акції. Одна з таких послуг називається «Батько + син», і вона передбачає спільне проведення вільного часу з великою користю для сімейного бюджету двох рідних людей. Іншими словами, ми пропонуємо дві модельні стрижки за невисокою вартістю - для батька та його сина, виконані руками досвідчених майстрів нашого салону.

Особливості та переваги цієї послуги

Регулярне відвідування нашого закладу має величезну кількість переваг, які досить складно оскаржити:

  • батько і син отримують можливість проводити багато часу разом;
  • дитина набуває правильні навички щодо того, як потрібно доглядати за своєю зовнішністю;
  • відбувається зародження нових сімейних традицій;
  • тато і син краще пізнають один одного.

Ми працюємо з дітьми будь-якого віку - до барбершопу можна приходити, починаючи з дитсадівського періоду. Такий варіант ідеальний, оскільки досить часто батьки стикаються з проблемою, коли підлітки не бажають приділяти часу своїй зовнішності. Щоб не докладати потім максимум зусиль, змушуючи своє чадо йти до перукарні, розчісувати волосся, своєчасно голитися, найкраще спочатку показувати на власному прикладі, як потрібно правильно і гідно виглядати.

Послуга «Батько + Син» в барбершопі Mr.Colt якраз і дозволяє досягнути гарних результатів у цьому напрямку. Дитина після численних походів в салон разом зі своїм батьком у подальшому вже сама буде визначати, коли їй потрібно відправлятися на стрижку.

Робота наших майстрів дає можливість батькам і його спадкоємцю будувати довірчі відносини, які будуть супроводжувати їх протягом усього життя. Крім того, такі походи до нас забезпечують приємне проведення часу в барбершопі, у результаті чого маленький чоловічок зможе зануритися в неперевершену атмосферу правильного чоловічого спілкування.

Якщо з дорослою людиною набагато простіше – вона завжди знає, що їй потрібно, а образ вже остаточно сформувався, то з дітьми ситуація складніша. Наші барбери досконалі в своїй майстерності і зможуть підібрати варіант підходящої стрижки для вашого сина, незалежно від довжини волосся і інших особливостей зовнішності. Тому приходьте до нас - і ваша дитина буде виглядати кращою в своєму саду або школі, а ви станете найстильнішим татом в сім'ї.

Мережа
барбершопів

Батько + син

до 90 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
250 грн
Стажер барбер
500 грн
Молодший барбер
700 грн
Барбер
800 грн
ТОП барбер
900 грн
Сеньйор барбер
1000 грн
Шеф барбер
1400 грн

Барбершоп Mr.Colt - місце, де збираються справжні чоловіки. У перелік послуг салону входять кілька вигідних пропозицій, наданих у рамках акції. Одна з таких послуг називається «Батько + син», і вона передбачає спільне проведення вільного часу з великою користю для сімейного бюджету двох рідних людей. Іншими словами, ми пропонуємо дві модельні стрижки за невисокою вартістю - для батька та його сина, виконані руками досвідчених майстрів нашого салону.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram