Фото Mr.Colt

Миття голови й укладка волосся Київ

Регулярний догляд за волоссям - надзвичайно важливий аспект при створенні чоловічого образу. На жаль, велика частина представників сильної статі щиро вважає, що для них цілком достатньо буде обмежитися стрижкою, і в подальшому відвідування майстра не потрібно.

Насправді, якщо ви хочете постійно виглядати стильно і мужньо, бажано якомога частіше довіряти свою зачіску досвідченому барберу. MR.COLT - саме те місце, де вам допоможуть зробити укладку і проведуть ряд процедур, спрямованих на підтримку в ідеальному стані вашого волосся.

Миття голови і укладка: робимо це правильно

Багато чоловіків часто плутають поняття стрижки та укладки. Якщо перша послуга проводиться для того, щоб вкоротити пасма відповідно до обраного типу, то укладка передбачає зміну структури локонів під дією фена чи інших пристроїв і за допомогою певних засобів для стайлінгу. Потрібно сказати, що дуже складно знайти таку стрижку, для підтримки якої не потрібна була б періодична укладка. Робити її необхідно тільки на чисто вимитих пасмах, і тому ці два етапи догляду за волоссям включені у нас в одну послугу.

Головне завдання стиліста - зберегти природний блиск волосяного покриву голови, тому правильний вибір шампуня є в даному випадку дуже важливим нюансом. У нас є різні види косметичних засобів, основа формули яких включає в себе компоненти переважно природного походження. Майстри підбирають їх залежно від кольору і стану волосся, що дає їм можливість проводити процедуру з максимальною користю для відвідувача.

Процес укладання має на увазі застосування якісних препаратів, що відрізняються за способом впливу:

  • глини – найбільш актуальні для жирного волосся, дозволяючи підвищити блиск після використання;
  • пасти – речовини з кремоподібною консистенцією, які надають пасмам потрібний об’єм і дають можливість ефективно зафіксувати їх в зачісці;
  • бріолін – використовуються в грумінгу, наносяться на вологе волосся, забезпечуючи надалі природний блиск;
  • воски – використовуються тоді, коли потрібно сильна фіксація, але при змиванні їх потрібен шампунь;
  • гелі – наносяться тільки на сухі пасма і дають можливість отримати ефект так званого «мокрого волосся»;
  • креми – відмінно закріплюють зачіску, не залишаючи на поверхні жирного блиску, при цьому якісно живлять корисними мікроелементами шкірний покрив голови.

У процесі формування зачіски дуже важливо також і те, щоб укладка не впадала в очі, а тільки підкреслювала індивідуальність. У барбершопі MR.COLT можна зробити різні стильні укладки - наші майстри працюють як з довгими пасмами, так і з волоссям середньої довжини. Вони допомагають створювати не тільки повсякденні, але також стильні образи для вечірок. Всі майстри у нас - справжні професіонали, які мають відмінні навички та здібності в цій справі. Фахівці з величезним стажем роботи на даному терені, вони гарантовано зможуть реалізувати будь-які ідеї!

Мережа
барбершопів

Миття голови і укладання волосся

до 15 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
100 грн
Стажер барбер
100 грн
Молодший барбер
100 грн
Барбер
200 грн
ТОП барбер
200 грн
Сеньйор барбер
200 грн
Шеф барбер
200 грн

Насправді, якщо ви хочете постійно виглядати стильно і мужньо, бажано якомога частіше довіряти свою зачіску досвідченому барберу. MR.COLT - саме те місце, де вам допоможуть зробити укладку і проведуть ряд процедур, спрямованих на підтримку в ідеальному стані вашого волосся.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram