Фото Mr.Colt

Спортивний масаж

Для того, щоб тримати себе в тонусі, одних тренувань у спортзалі недостатньо. Чи знаєте ви, що всі професійні спортсмени після інтенсивних тренувань відвідують сеанс спортивного масажу?

Що це таке і для кого він призначений?

Спортивний масаж став одним з найбільш популярних видів масажу в барбершопі Mr.Colt, адже туди приходять справжні чоловіки, які люблять спорт, автомобілі, чоловічі розмови, а також трендові чоловічі стрижки. І щоб наші клієнти відчували себе як вдома, ми пропонуємо розслабитися в нашому новому масажному кабінеті для того, щоб оздоровити тіло і заспокоїти мозок.

Спортивний масаж - це окремий вид техніки масажу, яка спрямована на м'язи і суглоби. Він підходить для людей, які ведуть активний спосіб життя і переносять великі фізичні навантаження. Цей вид масажу не викликає яких-небудь болючих відчуттів.

Спортивний масаж призначений спортсменам для поліпшення спортивних показників, уникнення травм і швидкого відновлення після навантажень. Основною особливістю цього масажу є те, що масажист більш ретельно і сильніше опрацьовує м'язи тіла, покращуючи їх кровопостачання і силову витримку. Масаж збільшує витривалість, допомагає швидше відновитися після тренування і сприяє розслабленню.

Розрізняють декілька видів спортивного масажу:

  • Тренувальний - цей вид характеризується здатністю збільшення амплітуди рухів, розтяжки, еластичності і витривалості м'язів і зв'язок.
  • Передстартовий або попередній - робиться перед початком тренування, в деяких випадках може замінити розминку. Тривалість 25-30 хвилин, покращує кровообіг і розкриває функціональні можливості м'язів.
  • Відновлювальний - проводитися безпосередньо або через 10-15 хвилин після інтенсивного тренування. Сприяє розслабленню і відновленню сил, зниження артеріального тиску і частоти ударів серця. Найкраще робити після гарячої ванни або лазні.

В процесі майстер використовує основні прийоми спортивного масажу, такі як погладжування, розтирання, розминка м'язів. Масажист опрацьовує всі м'язи від початку до кінця, в чому і полягає особливість цього виду масажу. Початок розташований там, де м'яз нерухомо кріпиться до кістки або тканини, кінець - в місці рухомого кріплення. Крім того, існує спеціальний порядок опрацювання частин тіла: груди, руки, ноги, спина.

Методика виконання спортивного масажу доступна далеко не всім. Тому знайти справжніх професіоналів в цій справі не так-то просто. Але тепер ви знаєте, що в барбершопі Mr.Colt працюють тільки найкращі та освічені масажисти. Вони допоможуть вам розкрити в собі нові резерви, відчути впевненість і силу м'язів, прокачати витривалість тіла. Це важливо як для тих, хто тільки починає свій шлях у спорті, так і для досвідчених бійців.

Мережа
барбершопів

Спортивний масаж

до 30 хв
600 грн
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів

Для того, щоб тримати себе в тонусі, одних тренувань у спортзалі недостатньо. Чи знаєте ви, що всі професійні спортсмени після інтенсивних тренувань відвідують сеанс спортивного масажу? Спортивний масаж став одним з найбільш популярних видів масажу в барбершопі Mr.Colt, адже туди приходять справжні чоловіки, які люблять спорт, автомобілі, чоловічі розмови, а також трендові чоловічі стрижки. І щоб наші клієнти відчували себе як вдома, ми пропонуємо розслабитися в нашому новому масажному кабінеті для того, щоб оздоровити тіло і заспокоїти мозок.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram