Фото Mr.Colt

Массаж классический общий

Ритм життя, робочі будні можуть викликати стреси, м'язову напругу та інші проблеми зі здоров'ям. Сучасний насичений спосіб життя призводить до втоми, м'язової скутості і підвищує ризик травм. Кращий засіб запобігти цьому - класичний загальний масаж, який сприяє підвищенню рівня кисню і покращує кровообіг по всьому тілу. Загальний масаж корисний для всього тіла. Він впливає на всі системи організму: м'язову, травну, кровоносну, ендокринну, лімфатичну і нервову системи.

Масаж всього тіла:

  • допомагає розслабитися;
  • покращує сон;
  • зменшує біль в суглобах;
  • покращує кровообіг;
  • прискорює травлення;
  • покращує стан шкіри.

У барбершопі Mr.Colt є спеціальна кімната, де можна розслабитися і трохи сповільнитись. Після того, як ви підстригли волосся і зробили укладку бороди, ви можете присвятити час для себе. Виконання масажу хоча б раз на тиждень позитивно позначиться на вашому настрої та загальному стані здоров'я.

У масажному кабінеті Mr.Colt є все, щоб ви відчували себе комфортно і розслаблено. Уявіть, що, провівши якийсь час в перукарні, де панує чоловіча атмосфера, ви потрапляєте в простору і теплу кімнату. Там на вас чекає милий і ввічливий масажист. Ви лягаєте на масажну кушетку та забуваєте про все. Масажист живить ваше тіло ароматичними маслами і професійними руками робить класичний масаж всього тіла. Або, поки вашому чоловікові роблять королівське гоління в чоловічій перукарні Mr.Colt, ви можете сміливо розслабитися в нашому масажному кабінеті.

Всі наші масажисти мають великий професійний досвід і знають найсучасніші техніки загального класичного масажу. Майстер починає масаж зі спини, а потім продовжує м'яти плечовий пояс, шию, рухається до нижньої частини спини і до верхньої частини сідниць. Потім масажист переходить до тильної сторони ніг і нижньої частини сідниць. Перевернувши пацієнта на спину, терапевт починає масажувати живіт, ноги і груди. Масаж рук - це завершальний етап класичного масажу. Весь процес займає близько 1 години. Крім того, для підтримки здоров'я рекомендується проходити три або чотири курси загального масажу в рік.

Під час сеансу масажист використовує всі 5 основних технік: погладжування, розминка, розтирання, вібрацію і стиснення. Головне правило загального класичного масажу - це напрямок руху до лімфатичних вузлів.

Так що, якщо ви все ще не вибрали масажний салон для себе, подумайте про Mr.Colt, де ви можете спочатку розслабитися серед однодумців, а потім усамітнитися, насолоджуючись класичним масажем, відомим своїми лікувальними і профілактичними властивостями.

Мережа
барбершопів

Масаж класичний загальний

до 60 хв
900 грн
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів

Кращий засіб запобігти стрес - класичний загальний масаж. Такий масаж корисний для всього тіла. У барбершопе Mr.Colt є спеціальна кімната, де можна розслабитися і трохи пригальмувати. Після того, як ви підстригли волосся і зробили укладку бороди, ви можете присвятити час для себе. Виконання масажу хоча б раз на тиждень позитивно позначиться на вашому настрої і загальний стан здоров'я. Всі наші масажисти мають великий професійний досвід і знають найсучасніші техніки загального класичного масажу.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram