Фото Mr.Colt

Розслабляючий масаж

Іноді нам дуже корисно просто полежати на масажному столі і присвятити час розслабленню і заспокоєнню. Прийшовши в барбершоп Mr.Colt, ви можете бути впевнені, що після 60-ти хвилин задоволення в нашому новому масажному кабінеті, всі проблеми та м'язові болі пройдуть. Сьогодні наші професіонали пропонують вам розслабляючий масаж в кращому чоловічому салоні в центрі Києва.

Розслабляючий масаж - це комплекс тактильних технік, які стимулюють процеси обміну в організмі та запускають відновлюючі процеси. Ця методика практично немає протипоказань, тому є універсальним засобом для зняття наростаючої втоми, стресу або напруги.

Показання до розслабляючого масажу:

  • Безсоння;
  • Депресія;
  • Фізична або емоційна втома;
  • Регулярні стреси;
  • Послаблення імунітету;
  • М'язова та нервова напруга.

Масажист використовує плавні та повільні рухи. Для початку він розтирає, погладжує та ніжно розминає тіло. Поступово, крок за кроком, фахівець масажує все тіло: голову, шию, комірцеву зону, спину, руки, живіт, сідниці, ноги і ступні. Ви одразу відчуєте, як розслабляються м'язи під руками майстра з перших секунд, повертається сила, настає відчуття свободи і легкості. Особливо рекомендується робити цей масаж в спокійній обстановці при тьмяному освітленні.

У чоловічій перукарні Mr.Colt є все, що потрібно для розслаблення і комфорту: аромасвічки, легка музика, тепла температура в кімнаті та ефірні масла. Пари ефірних масел мають оздоровчу дію. Наші масажисти використовують тільки натуральні і якісні масла, що містять корисні елементи і вітаміни.

Не забувайте про ще один важливий ефект розслабляючого масажу - зволоження шкіри - це теж вагома причина, чому варто вибрати цю процедуру. Розслабляючий масаж позбавить вас від головного болю, хворобливих відчуттів в м'язах, викликаних тривалим перебуванням в одному положенні, а також від наслідків хронічного стресу. Ви будете бадьорі, активні і працездатні, а також вам гарантований гарний настрій після цієї терапії.

Наші фахівці можуть подарувати вам радість, не тільки зробивши вам бездоганну нову стрижку, але й вони знають, як впливати на нервові центри вашого тіла, які викликають вироблення ендорфінів - гормонів радості.

Для досягнення максимального ефекту ми рекомендуємо відвідати 8-10 сеансів розслабляючого масажу з частотою 1-2 рази на тиждень. Після масажу тіла потрібен відпочинок або навіть сон. Тому краще записуватись на процедуру масажу ввечері.

Ми здатні відновити вашу працездатність в найкоротші терміни. Так що приходьте в барбершоп Mr.Colt і насолоджуйтеся відпочинком в особливій атмосфері кращого чоловічого салону столиці України.

Мережа
барбершопів

Релакс масаж

до 60 хв
600 грн
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів

Іноді нам дуже корисно просто полежати на масажному столі і присвятити час розслабленню і заспокоєнню. Прийшовши в барбершоп Mr.Colt, ви можете бути впевнені, що після 60-ти хвилин задоволення в нашому новому масажному кабінеті, всі проблеми та м'язові болі пройдуть. Сьогодні наші професіонали пропонують вам розслабляючий масаж в кращому чоловічому салоні в центрі Києва. Розслабляючий масаж - це комплекс тактильних технік, які стимулюють процеси обміну в організмі та запускають відновлюючі процеси. Ця методика практично немає протипоказань, тому є універсальним засобом для зняття наростаючої втоми, стресу або напруги.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram