Фото Mr.Colt

Масаж обличчя

Що таке масаж? Насправді, це один із найвідоміших і найдавніших способів лікування. Його користь вже давно доведена наукою. Масаж - це вплив на поверхневі тканини, що через нервові закінчення стимулює обмінні процеси та кровообіг. Також поліпшує відтік лімфи.

Масаж обличчя – це дійсно незамінна процедура незалежно від часу, що допомагає підтримувати обличчя в тонусі. Такий вид масажу зробить шкіру вашого лиця більш еластичною. Іншими словами вам вдасться уповільнити старіння.

Виконуючи масаж обличчя, ви покращуєте пружність свого обличчя. До того ж, якщо ви страждаєте від набряклості шкіри лиця - тоді вам точно слід записатися на масаж обличчя. Чесно кажучи, така процедура позитивно впливає на весь ваш організм. З часом ви будете відчувати себе розслабленим, а головні болі як рукою зніме.

З першого погляду може скластися враження, що нічого складного в техніці виконання такого масажу не має. Звідси і багато рекомендацій як робити такий вид масажу вдома. Але мусимо вас застережити, що при неправильному підході - можна отримати негативний результат. Якщо техніка дотримана не правильно, то можна травмувати мікросудини або ж розтягнути шкіру обличчя. Для того, щоб уникнути таких необережностей - краще довіритися рукам професіонала.

Масажів обличчя існує досить багато. Коротко напишемо про найпопулярніші види масажів обличчя.

Класичний вид масажу

Класичний вид масажу обличчя найпростіший і найрозповсюдженіший. Після його застосування колір вашого обличчя поліпшиться, а зморшки будуть ледь помітними. Ніжне розтирання та розминання шкіри пальцями зроблять її пружною.

Лімфодренажний вид масажу

Лімфодренажний вид масажу - це лікувальний масаж, який відновлює лімфоток та знімає м'язове напруження. Техніка рухів відбувається в напрямку від органів до лімфовузлів. Після такого масажу тканини обличчя стають більш підтягнутими, незначні проблеми шкіри зникають і ваше обличчя може навіть схуднути і виглядати молодше.

Пластичний вид масажу

Пластичний вид масажу впливає на глибокі тканини обличчя. Правильний вплив на м'язи подарує вам антивіковий ефект. Без хірургічного втручання ви з легкістю зможете підтягнути своє обличчя.

Підсумуємо результати професійного масажу обличчя:

- кровообіг значно покращиться;

- обмін речовин нормалізується;

- м'язи обличчя зміцніють;

- шкіра стане гладкішою;

- обличчя підтягнеться і виглядатиме здоровою.

В барбершопі Mr.Colt ви зможете обрати для себе будь-який вид масажу для обличчя, який принесе вам лише позитивний результат.

Мережа
барбершопів

Масаж обличчя

до 30 хв
300 грн
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів

Що таке масаж? Насправді, це один із найвідоміших і найдавніших способів лікування. Його користь вже давно доведена наукою. Масаж - це вплив на поверхневі тканини, що через нервові закінчення стимулює обмінні процеси та кровообіг. Також поліпшує відтік лімфи. 

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram