Фото Mr.Colt

Массаж шейно-воротниковой зоны

Працюєте за комп'ютером? Або ведете малорухомий спосіб життя? Сьогодні був важкий напружений робочий день? Чи турбують часті головні болі? Відчуваєте втому, яка не покидає вже декілька днів?

Все тому, що неправильна постава та недостатня кількість фізичних навантажень спричиняють ряд проблем. До того ж стреси, які точно роблять день ще більш напруженим. Сьогодні залишатися спокійним та розслаблятися - задача ще та. Тут і з'являються різні незрозумілі хвороби, головні болі, хронічні втоми і депресія.

Барбершоп Mr.Colt радить все ж знаходити час для себе у цій теперішній буденності і тому пропонує вам один з найефективніших способів, щоб протистояти всьому вищесказаному - масаж шийно-комірцевої зони.

Шийно-комірцева зона - найбільш нерухома частина тіла людини. Якщо не хочете зустрітися з остеохондрозом та відкладенням солей у цій зоні - пропонуємо зайнятися здоров'ям вашої шиї саме зараз.

Варто зазначити, що масаж шийно-комірцевої зони - справді дієвий. Якщо перелічене нижче вас стосується - тоді ця процедура точно вам потрібна.

  • Хронічна втома та дискомфорт.
  • Стрес.
  • Гіпертонія.
  • Остехондроз.
  • Проблеми зі сном.
  • Гіподинамія.
  • Біль у м'язах.
  • Сколіоз.
  • Погіршення пам'яті.

Процес масажу займає небагато часу. Тут головне регулярність. Результат того дійсно вартий і не заставить себе довго чекати. Після декількох сеансів масажу шийно-комірцевої зони ви відчуєте:

- полегшення, тому що емоційна і фізична напруга вас покине;

- поліпшення пам'яті та сну;

- зникнення больових відчуттів;

- усунення сутулості;

- підвищення енергійності;

- поліпшення роботи усього організму.

Барбершоп Mr.Colt хоче щоб ви залишалися не лише красивими, а й здоровими. Масаж шийно-комірцевої зони допоможе вам розслабитися в кінці напруженого робочого дня та тримати своє здоров'я в тонусі.

Мережа
барбершопів

Масаж шийно-комірцевої зони

до 15 хв
400 грн
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів

Працюєте за комп'ютером? Або ведете малорухливий спосіб життя? Сьогодні був важкий напружений робочий день? Турбують часті головні болі? Втома не покидає вже декілька днів? Залишатися спокійним і хоча б трохи розслабитися -  сьогодні завдання не з легких. Тут і з'являються різні незрозумілі хвороби, головні болі, хронічні втоми і депресія.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram