Фото Mr.Colt

Антицеллюлитный массаж (для женщин)

Багато жінок зустрічаються з такою проблемою як целюліт. Прекрасна половина населення бореться з цією проблемою різними засобами. Целюліт - це застій у підшкірно-жировому шарі шкіри. У боротьбі з ним жінки вдаються до безлічі способів: виснажливі дієти, голодування, інтенсивні тренування, скраби. Такий спосіб як антицелюлітний масаж чомусь у багатьох викликає сумніви. Спробуємо разом розібратися чи насправді цей метод дієвий в боротьбі проти «апельсинової корочки».

Насправді одним із найефективніших способів в боротьбі з целюлітом все ж вважається антицелюлітний масаж.

Антицелюлітний масаж - процес

Спочатку кваліфікований майстер обов'язково розігріває тіло. Для позитивного ефекту необхідно, щоб шкіра була готова до зовнішнього впливу. За допомогою різних кремів, ефірних масел і вправності майстра - розширюються судини і посилюється кровообіг. Тобто для початку необхідно провести легкий масаж.

Далі майстер поступово переходить до інтенсивного силового масажу. Тут вже можна помітити легкі пощипування та постукування. На цьому моменті, застояні речовини проникають в лімфу і як наслідок залишають організм.

Після інтенсивного масажу, майстер повільно переходить до більш повільних рухів по тілу. Ваше тіло розслабляється і шкіра заспокоюється. Щоб досягти кращого результату, після антицелюлітного масажу деякий час необхідно залишатися в спокої.

Антицелюлітний масаж необхідно проводити регулярно. Зробивши процедуру антицелюлітного масажу лише раз - ви не досягнете бажаного результату. Здійснювати цей масаж також краще на всі частини тіла водночас. Тому сьогодні комплексний антицелюлітний масаж набирає популярність. Плюси тут очевидні - фахівець працює з усіма проблемними частинами тіла відразу.

Також можливість робити комплексний масаж дозволить заощадити, адже комплексний антицелюлітний масаж фінансово робити вигідніше, ніж масаж кожної зони окремо. Отже, масаж усіх проблемних зон - це непоганий спосіб масово «вдарити по ворогові».

Результати антицелюлітного масажу

  • Шкіра більш рельєфна.
  • Жирові відкладення скорочуються.
  • Структура шкіри покращується.
  • Кровообіг теж покращується.
  • Набряки зникають.
  • Шкіра стає більш еластичною.

Для того, щоб на шкірі після ручного масажу не залишалося синців - радимо використовувати крема, які усувають гематоми. Відразу після масажу варто випити чистої води. Також підійде зелений чай. І що точно не завадить зробити так це півгодини відпочити і забути про фізичну активність на деякий час.

Отже, антицелюлітний масаж - це дієвий спосіб у боротьбі проти целюліту. Замість того, щоб сидіти на дієті чи голодувати - краще скористатися давно перевіреним і дієвим способом.

Мережа
барбершопів

Антицелюлітний масаж (для жінок)

до 45 хв
800 грн
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів

 Целюліт - це застій у підшкірно-жировому шарі шкіри. У боротьбі з ним жінки вдаються до безлічі способів: виснажливі дієти, голодування, інтенсивні тренування, скраби. Такий спосіб як антицелюлітний масаж чомусь у багатьох викликає сумніви. Спробуємо разом розібратися чи насправді цей метод дієвий в боротьбі проти «апельсинової корочки». 

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram