Фото Mr.Colt

Масаж спини

Регулярно відвідувати масажиста це гарна ідея та корисна порада для всіх, хто не хоче прокинутись вранці з біллю в м'язах та суглобах. Ті, хто турбується про своє здоровя, не тільки фізичне, але й ментальне, два чи три раза на тиждень проходять сеанс масажу для спини. Наші клієнти не виключення. Саме тому для їх зручності ми відкрили теплий та атмосферний масажний кабінет у барбершопі Mr.Colt в самому центрі Києва.

Масаж спини - це приємна процедура спрямована на те, щоб пропрацювати всі м'язи спини для усунення болю у поперечній та плечовій зоні. Після масажу м'язи стають еластичними, гнучкими, покращується постава, біль в спині виникає рідше, після процедур піднімається настрій, підвищується працездатність.

Наші професійні масажисти рекомендують відвідувати масаж спини кожного дня, якщо вас турбують спазми чи біль, або два чи три рази в оздоровчих цілях. Для кращого результату слід пройти 12-14 сеансів масажу по 30-40 хвилин. Перед масажем рекомендовано прийняти гарячу ванну чи душ, для того щоб краще розслабити м'язи. Наші масажисти також використовують натуральні ефірні масла, які надають приємний запах та зволожуючий ефект вашому тілу. У кабінеті є аромасвічки, для більш розслабляючої атмосфери.

В основі масажу для спини лежить своєрідна техніка руху руками по шляхах кровообігу і лімфотоку. Масажист працює зі спинними м'язами, не зачіпаючи при цьому сам хребет.

Класична техніка масажу для спини включає в себе:

  • Погладжування - легкими рухами спеціаліст пропрацьовує м'язи вздовж хребта, поступово збільшуючи амплітуду рухів.
  • Вижимання - під невеликим тиском масажист рухається відкритою долонею від хребта вбік.
  • Розтирання - одною чи двома руками масажист розтирає спинні м'язи ребром долоні від поперечної зони до потилиці.
  • Розминання - рухами пальців майстер перебирає складки шкіри вздовж хребта, а потім на плечах і під лопатками.
  • Завершення - етап, коли масажист ніжними погладженнями заспокоює м'язи. Після цього етапу слід полежати близько десяти хвилин, накрившись ковдрою або теплою простінню.

Легке запаморочення і нудота, які наступають через приплив крові до мозку, бажання спати, як після прогулянки в лісі, вважаються нормальними симптомами після масажу спини. Також гарантовано поліпшення настрою і підвищення працездатності.

Масаж спини це не просто хаотичні рухи руками, а справжнє мистецтво, яке потребує знань в області анатомії і медицини. Ця техніка повинна виконуватись досвідченим та освіченим масажистом. Саме тому в барбершопі Mr.Colt працюють лише найкращі з найкращих. Їх кваліфікація підтверджена дипломами.

Завітайте до нас в барбершоп і переконайтесь у цьому самі. Крім розслабляючого масажу, ми пропонуємо також чоловічі стрижки, укладку бороди та вусів. Гарантована особлива чоловіча атмосфера та найкращий персонал в місті.

Мережа
барбершопів

Масаж спини

до 30 хв
600 грн
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів

Масаж спини - це приємна процедура спрямована на те, щоб пропрацювати всі м'язи спини для усунення болю у поперечній та плечовій зоні. Після масажу м'язи стають еластичними, гнучкими, покращується постава, біль в спині виникає рідше, після процедур піднімається настрій, підвищується працездатність. Регулярно відвідувати масажиста це гарна ідея та корисна порада для всіх, у тому числі і для клієнтів барбершопу Mr.Colt.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram