Фото Mr.Colt

Стрижка бороди і вусів у Львові

Тандем бороди й вусів був популярний в усі часи серед справжніх чоловіків. Не менш актуальний цей образ і в наші дні, тим паче, що такий формат ідеально пасує для будь-якого віку та соціального статусу. Але при цьому слід знати, що в кожному окремому випадку передбачений свій вибір стилю. Іншими словами, що личить одному чоловікові, може кардинально не пасувати іншому. Крім того, навіть ідеально зроблена стрижка бороди і вусів з часом вимагає корекції, щоб вони не перетворилися на потворні острівці неохайно зростаючого волосся.

З цими нюансами чудово обізнані фахівці барбершопа Mr.Colt у Львові. Вони позбавлять вас від необхідності вирішувати проблеми зі стрижкою, доглядом та підтримкою охайного зовнішнього вигляду атрибутів чоловічої гордості. Звертаючись за допомогою до професіоналів, ви завжди можете розраховувати на ідеальну зовнішність і елітарність стилю.

Основні переваги звернення до нас

Коли найкраще приходити до наших стилістів? Багато чоловіків вважають, що формувати бороду і вуса потрібно тоді, коли вони вже неабияк відросли. Насправді абсолютно не потрібно ходити місяцями з незрозумілою рослинністю на обличчі. Найкраще звертатися до фахівців на початковій стадії росту - саме цей час відмінно підходить для того, щоб сформувати концепцію майбутніх вусів і бороди. Необхідно враховувати, що образ буде підбиратися в повній відповідності з уже наявною зачіскою. Гармонію і доглянутість образу додасть окантовка, підрівнювання скронь, лінії вусів.

Надалі для наших клієнтів рекомендовано періодичне відвідування майстра - з тим, щоб він зміг забезпечувати гідний догляд за рослинністю на обличчі. Це робиться з використанням спеціальних косметичних засобів, що підбираються з урахуванням особливостей і структури волосся замовника. Щоб зробити професійний стайлінг бороди і вусів, у нашому барбершопі застосовуються:

  • гребінці, гребінці або щітки особливого формату;
  • гелі та воски;
  • шампуні;
  • кондиціонери.

Саме проведення процедури передбачає спочатку мийку вусів і бороди, використовуючи підібрані раніше косметичні засоби доглядового типу. Далі вологе волосся обробляється засобами для укладки, розчісується, після чого здійснюється укладка.

Якщо говорити про формат поєднання бороди і вусів, то в арсеналі наших барберів є безліч різних варіацій. Найчастіше замовники просять зробити наступні комбінації:

  • арабська – борода обов'язково коротка, а всі інші елементи допускають варіативність;
  • якір - особливий формат бороди, яка доповнюється розділеними тонкою смугою вусами;
  • російська – укорочена борода, що закриває разом з вусами ділянку біля рота включно з шиєю;
  • французька - досить пишна борода, яка йде від скронь і закриває щоки;
  • короб – стиль 60-х років, що відмінно підходить для людей з трикутною формою обличчя.

Щоб ваші вуса й борода завжди виглядали ідеально, надалі рекомендовано відвідування барбершопа кожні 2-3 тижні. Також наші майстри дадуть поради з приводу того, як можна в домашніх умовах підтримувати їх - на той випадок, якщо вам не вдасться своєчасно прийти до майстра.

Мережа
барбершопів

Стрижка бороди і вусів

до 30 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
100 грн
Стажер барбер
150 грн
Молодший барбер
200 грн
Барбер
250 грн
ТОП барбер
300 грн
Сеньйор барбер
300 грн
Шеф барбер
350 грн

Тандем бороди й вусів був популярний в усі часи серед справжніх чоловіків. Не менш актуальний цей образ і в наші дні, тим паче, що такий формат ідеально пасує для будь-якого віку та соціального статусу. Але при цьому слід знати, що в кожному окремому випадку передбачений свій вибір стилю. Іншими словами, що личить одному чоловікові, може кардинально не пасувати іншому. Крім того, навіть ідеально зроблена стрижка бороди і вусів з часом вимагає корекції, щоб вони не перетворилися на потворні острівці неохайно зростаючого волосся. З цими нюансами чудово обізнані фахівці барбершопа Mr.Colt у Львові. Вони позбавлять вас від необхідності вирішувати проблеми зі стрижкою, доглядом та підтримкою охайного зовнішнього вигляду атрибутів чоловічої гордості.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram