Фото Mr.Colt

Чоловіча стрижка + Чорна маска у Львові

Що потрібно для того, щоб з перших хвилин знайомства привернути до себе людину? Звичайно, для чоловіка велику роль відіграють комунікативні якості й стильний одяг. Але не менш важливим фактором є також охайна зовнішність. Красива зачіска з хорошою укладкою, дбайливо виголене обличчя або правильний формат бороди і вусів, а також підтягнутість фігури не залишить байдужою жодну жінку.

І якщо за спортивну форму всю відповідальність несе сам чоловік, то привести в ладу його зовнішність допоможуть фахівці барбершопа Mr.Colt у Львові. До переліку послуг, що надаються ними, входить «Чоловіча стрижка + Black Mask», яка пропонується в якості акції. Іншими словами, за відносно невеликі гроші і в короткий період часу вам зроблять сучасну зачіску і проведуть доглядові процедури для обличчя.

У чому суть послуги

Найголовніше тут - комплексний підхід. Майстер спочатку чаклує над вашим обличчям, використовуючи сучасні засоби від кращих виробників, після чого приступає до роботи над зачіскою. І поки він буде моделювати ваше волосся, маска буде очищати і живити дерму особи. Чоловіча стрижка + Black Mask - це робота 2 в 1, і для неї не потрібно багаторазового відвідування барбершопа. Наші майстри роблять все за один захід, гарантуючи якісний і ефективний результат. Ваша зовнішність відчує кардинальні зміни, а шкіра стане свіжою і доглянутою.

Як правило, ця послуга є актуальною для всіх, але найчастіше вона потрібна для людей, яким скоро доведеться взяти участь у якомусь важливому заході. Завдяки процедурі «Чоловіча стрижка + Black Mask» можна за дуже короткий час отримати приголомшуючий результат.

Спочатку для обличчя проводиться своєрідна СПА-процедура. Його очищають і розм'якшують спеціальними косметичними препаратами. Ми застосовуємо виключно натуральні засоби, які містять тільки рослинні інгредієнти, які не викликають алергії. У цей час відбувається відлущування відмерлих частинок дерми, а також усунення чорних точок і вугрової висипки. Найчастіше процес проходить у декілька етапів, але в період очікування дії препарату майстер займається тільки стрижкою. Її формат вибирається самим замовником, але в разі необхідності наш стиліст порадить найкращий для вас варіант зачіски.

Будь-яке побажання клієнта буде виконано львівськими барберами на найвищому рівні. Стрижка волосся проводиться за допомогою ножиць або трімера з необхідними насадками. Перед цим обов'язково здійснюється миття голови шампунем, який підбирається спеціально під певний тип волосся. Після завершення стрижки відбувається укладка із застосуванням стайлінгу з елітної чоловічої серії.

Результатом процедури «Чоловіча стрижка + Black Mask» є:

  • гідний зовнішній вигляд;
  • усунення дрібних недоліків й дефектів на дермі обличчя;
  • поліпшення кровообігу;
  • підвищене вироблення власного колагену клітинами в тканинах обличчя;
  • підживлення шкіри корисними мікроелементами й вітамінами.

Приходьте до нас і замовляйте комплекс «Чоловіча стрижка + Black Mask» - і ви будете стильним і чарівним!

Мережа
барбершопів

Чоловіча стрижка + Чорна маска

до 75 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
150 грн
Стажер барбер
250 грн
Молодший барбер
400 грн
Барбер
500 грн
ТОП барбер
550 грн
Сеньйор барбер
600 грн
Шеф барбер
700 грн

Чоловіча стрижка + Black Mask - це робота 2 в 1, і для неї не потрібно багаторазового відвідування барбершопа. Наші майстри роблять все за один захід, гарантуючи якісний і ефективний результат. Ваша зовнішність відчує кардинальні зміни, а шкіра стане свіжою і доглянутою.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram