Фото Mr.Colt

Камуфлювання волосся

Що таке камуфлювання волосся?

Питання, яке досить популярне сьогодні. Камуфлювання волосся для чоловіків - це, насправді, дуже швидкий спосіб покращити зовнішній вигляд зачіски. Колір волосся після цієї процедури виглядає природно та насичено. І головне, що це абсолютно безпечно.

Чоловіки виглядають сучасно, коли доглядають за своїм волоссям, це точно. Барбершоп Mr.Colt пропонує відвідувачам простий та зручний спосіб відчути молодість знову. Камуфлювання приховує ті місця, де волосся не має, зафарбовує сиве коріння, робить його густим і об'ємним. Це чудовий спосіб вдало приховати небажану сивину. Лише 5-10 хвилин вашого часу і ви з легкістю позбудетеся її.

Чому тонування безпечне?

Переживаєте, що таке втручання в природній колір буде дуже помітним і негативно вплине на природній колір вашого волосся? Відповімо, що хороший засіб тонування непомітно навіть зблизька. Для камуфлювання сивини використовуються особливі тоніки, які виготовляються спеціально для чоловічого волосся. У їх складі немає аміаку. Ці тоніки точно не впливають на природний пігмент здорового, не сивого волосся. Здійснюючи цю процедуру, радимо довіряти майстрам, адже вони підбирають відтінок, який вам точно буде підходити.

Сивина сьогодні також в моді. Але вона личить не усім чоловікам. До того ж, як і колір бороди, вусів та волосся на голові - виглядати це все має гармонійно. Тому тут чудово підійде камуфлювання волосся.

Як доглядати за тонованим волоссям?

В дійсності, камуфлювання волосся для чоловіків - це ефективна процедура, тому що результат досить тривалий. Пігмент змивається поступово. Залежно від типу волосся, знову процедуру вам доведеться повторити через 4-5 тижнів. Радимо користуватися спеціальними шампунями для більш довшого збереження результату.

Яка різниця між камуфлюванням волосся та фарбуванням?

Камуфлювання волосся має мало чого спільного з фарбуванням:

  • камуфлювання волосся не втручається в його структуру та не змінює його натуральний колір;
  • камуфлювання зберігає природний пігмент волосся;
  • і найголовніше, тонування зовсім непомітно, тоді як фарбоване волосся можна побачити навіть здалеку.

Сьогодні маскують не лише сивину волосся, а й бороду, вуса та брови. І це не дивно. Після якісної процедури камуфлювання волосся - чоловік виглядає не просто на пару років молодше, але й мужніше.

Мережа
барбершопів

Камуфляж волосся

до 30 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
200 грн
Стажер барбер
200 грн
Молодший барбер
250 грн
Барбер
250 грн
ТОП барбер
300 грн
Сеньйор барбер
350 грн
Шеф барбер
400 грн

Камуфлювання волосся для чоловіків - це, насправді, дуже швидкий спосіб покращити зовнішній вигляд зачіски. Колір волосся після цієї процедури виглядає природно та насичено. І головне, що це абсолютно безпечно.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram