Фото Mr.Colt

Батько + два сина у Львові

Батько і син - це особливі стосунки, які дуже часто переростають у сімейні традиції. Тому останнім часом в сфері барбершопів усе більшої популярності набуває унікальна послуга, що передбачає відвідування майстра всією сім'єю. Точніше, чоловічою частиною сім'ї. Вона передбачає паралельне обслуговування батька і двох синів, у результаті чого вони отримують три модельні або класичні стрижки за цілком прийнятною вартістю.

Приходячи до нас і вибираючи дану послугу, кожен відвідувач - і дорослий, і маленький, може розраховувати на:

  • оптимальний вибір зачіски - тієї, яка подобається найбільше;
  • можливість отримати безкоштовну консультацію з приводу певної стилістики - на той випадок, якщо сам клієнт не може визначитися;
  • доглянутий вигляд після проведення процедури стрижки;
  • знаходження в неймовірній атмосфері чоловічого клубу;
  • щире спілкування між старшим і підростаючим поколінням.

Процедура стрижки в рамках цієї акції абсолютна ідентична звичайному обслуговуванню відвідувачів барбершопу. Вона може здійснюватися одночасно різними майстрами - у тому випадку, якщо ви поспішаєте. Якщо ж замовники мають достатньої кількості часу або хочуть обслуговуватися у одного конкретного барбера - то процедури будуть здійснюватися по черзі. Крім того, такий формат дає можливість якомога довше знаходитися в чоловічій компанії, поспілкуватися з однодумцями, завести нові знайомства.

Як досягти єдності поколінь

Усі батьки хочуть знайти кваліфікованого фахівця, здатного робити дитячі стрижки на найвищому рівні. Приходячи до барбершопу Mr.Colt у Львові, ви можете повністю довіритися всім майстрам, які тут працюють. Кожен з них має великий досвід у створенні стилю зачіски і відмінно розбирається в останніх тенденціях моди. Крім того, обладнання салону дає можливість отримати повну гарантію того, що всі процеси тут відбуваються з дотриманням норм гігієни. У нашому розпорядженні - тільки висококласний інструмент, виконаний з медичної криці, який регулярно обробляється дезинфікуючими препаратами. У якості допоміжних засобів ми працюємо з першокласною косметикою від відомих європейських брендів. До її складу входять винятково натуральні компоненти, багато з яких мають рослинне походження. Багатий асортимент таких препаратів передбачає хороший потенціал для оптимальнТакож ми намагаємося створити приємну атмосферу клубного закладу, де зустрічаються друзі, знайомі і однодумці і де можна тепло поспілкуватися між собою на будь-які теми. І саме в цьому місці зароджується взаєморозуміння між рідними людьми і міцний зв'язок між представниками різних поколінь.

Приходьте - ми завжди раді новим гостям і старим знайомим!

Мережа
барбершопів

Батько + два сина

до 120 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
200 грн
Стажер барбер
400 грн
Молодший барбер
700 грн
Барбер
850 грн
ТОП барбер
950 грн
Сеньйор барбер
1100 грн
Шеф барбер
1200 грн

Усі батьки хочуть знайти кваліфікованого фахівця, здатного робити дитячі стрижки на найвищому рівні. Приходячи до барбершопу Mr.Colt у Львові, ви можете повністю довіритися всім майстрам, які тут працюють. Кожен з них має великий досвід у створенні стилю зачіски і відмінно розбирається в останніх тенденціях моди. Крім того, обладнання салону дає можливість отримати повну гарантію того, що всі процеси тут відбуваються з дотриманням норм гігієни.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram