Фото Mr.Colt

Розробка оригінального ескізу

Татуювання - це давній вид мистецтва, за допомогою якого люди захищались від злих духів або привертали до себе удачу та здоров'я. Зараз татуювання це спосіб вираження свого внутрішнього світу. Кожна людина вносить свій особистий сенс у малюнок, який вона хоче залишити на своєму тілі.

Зараз все більше людей хочуть прикрасити своє тіло ексклюзивним малюнком, але з кожним роком зробити це стає все складніше, адже в інтернеті з'являються картинки татуювань, які вже неодноразово використовувались іншими. Саме тому у барбершопі Mr.Colt ви можете замовити послугу - розробка оригінального ескізу.

Кожний, хто вирішив зробити татуювання, бажає отримати неймовірно оригінальний та красивий малюнок, яким можна буде захоплюватись кожного дня. Існує три способи створити свій власний ексклюзивний малюнок:

  • скомбінувати вже існуючі ескізи тату у власний неповторний малюнок;
  • намалювати авторський ескіз на папері;
  • розмальовка ескізу за допомогою метода фрихенда. Цей спосіб розрахований більше на досвідчених тату майстрів, адже мова йдеться про те, щоб одразу набивати малюнок на тілі.

Тату-майстер барбершопу Mr.Colt вислухає ваші ідеї та побажання щодо ескізу, який ви бажаєте. Ви можете показати фотографії татуювань, які вам подобаються, і разом з майстром створити оригінальний ескіз з подібними елементами, який буде гармонійно дивитись на вашому тілі.

Окрім того, це може бути абсолютно новий та неповторний малюнок. Ви можете описати тату, яке вкорінилося у вашій уяві, а професійний татуювальник намалює кілька ескізів, а ви виберете той, що більше до вподоби. Це може бути як і чорно-білий варіант малюнку, так і кольоровий.

Намалювати вже існуючий варіант татуювання - найлегше, саме тому авторські тату - це робота справжнього досвідченого майстра. А коли татуювання малюється прямо на тілі (метод фрихенда) - то це показник найвищої експертності. Така практика потребує багато досвіду та гарних художніх навиків тату майстра. Але головною перевагою цього способу розробки оригінального тату - це те, що він дозволяє як найкраще розмістити малюнок на тілі, враховуючи усі особливості.

Для того аби розробити оригінальний ескіз тату, майстер барбершопу Mr.Colt враховує усі деталі: розміщення та розмір татуювання, кольорову гаму малюнку та стиль клієнта, а також ваші побажання та який сенс ви б хотіли надати тату. Тому якщо ви вже точно визначились зі стилем та ідеєю малюнку, завітайте в тату-кабінет барбершопу Mr.Colt.

Мережа
барбершопів

Розробка оригінального ескізу

до 60 хв
3000 грн
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів

Для того аби розробити оригінальний ескіз тату, майстер барбершопу Mr.Colt враховує усі деталі: розміщення та розмір татуювання, кольорову гаму малюнку та стиль клієнта.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram