Фото Mr.Colt

Консультація тату-майстра

Татуювання - це не просто малюнок який залишиться з вами на все життя, а вираження вашої індивідуальності через мистецтво. Тому перш, ніж робити тату, слід проконсультуватися з майстром.

У барбершопі Mr.Colt ви можете записатися на консультацію до досвідченого татуювальника, який відповість на всі ваші запитання щодо самого процесу, вибору малюнка чи розробки оригінального ескізу тату, про догляд за тату та інше.

В інтернеті ви можете знайти багато інформації, але у кожного тату майстра своя відповідь на певні питання. Наприклад,

  • Скільки часу займає процес нанесення тату на тіло? У кожного майстра свій індивідуальний підхід, тому краще буде проконсультуватись з ним особисто, щоб розрахувати ваш час.
  • Скільки коштує татуювання? Тут також все залежить від розмірів та складності художнього малюнка, об’єму роботи, деталізації та техніки нанесення тату. Жоден майстер не назве чітку ціну дистанційно. Усе потрібно продумати до деталей відповідно до особливостей вашого тіла. Тому краще прийти на консультацію до майстра.
  • Хочете оригінальне татуювання? Тоді вам точно на консультацію до тату майстра! Розробка ексклюзивного малюнку потребує спілкування з татуювальником віч на віч, щоб ви могли донести свою ідею та побажання. У барбершопі Mr.Colt ви зможете не тільки проконсультуватись щодо малюнку, але й замовити послугу розробки індивідуального тату.

Щоб дізнатись чи у вас немає ніяких протипоказань щодо татуювання, вам також слід звернутись до експертного майстра та проконсультуватись. На ці та інші питання вам зможе відповісти лише професіонал.

Отже, якщо ви наважились і хочете зробити тату, першим вашим кроком повинна бути консультація у тату-майстра Mr.Colt, який надасть детальну відповідь на будь-яке ваше питання.

Мережа
барбершопів

Консультація тату майстра

до 15 хв
1000 грн
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів

Татуювання - це не просто малюнок який залишиться з вами на все життя, а вираження вашої індивідуальності через мистецтво.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram