Фото Mr.Colt

Художнє татуювання

Художнє татуювання - це оригінальний спосіб самовираження. Завдяки татуюванню люди часто показують свій статус, творчу натуру, або просто хочуть закарбувати у пам'яті певні моменти життя.

Малюнок художнього татуювання клієнт обирає сам. Це може бути будь-яке зображення: малюнок з особистим любовним, романтичним змістом; символ, що приносить удачу чи захист, надихає вас чи дає віру в себе; тату, що нагадує про певний період життя - сумний чи радісний. Кожний надає свій сенс татуюванню. А задача тату-майстра - перетворити ваші спогади та ідеї у витвір мистецтва на тілі.

Наші послуги

Найпопулярнішими татуюваннями є:

  • зображення відомих картин художників;
  • великі малюнки, які займають певну частину тіла: спину, руку, бедро тощо;
  • оригінальні татуювання класичного стилю: японіка, чікано, треш-полька.

В барбершопі Mr.Colt ви також можете вибрати художнє татуювання за власним ескізом. Все більше людей вибирають власні оригінальні малюнки, які передають їх особисте значення, можливо навіть не зрозуміле для інших. Якщо ви малюєте самі чи можете попросити друга намалювати вам ескіз, ви можете прийти до тату майстра в Mr.Colt, щоб він якісно та якнайкраще набив татуювання на частину вашого тіла.

Або ж ви можете також замовити у нас ескіз вашого тату. Досвідчений тату-майстер в барбершопі Mr.Colt візьме до уваги всі ваші інтереси та побажання, намалює кілька ескізів, з яких ви можете вибрати один, що найбільше вам сподобався. Наш майстер володіє яскравою фантазією та зможе перетворити вашу ідею тату в надзвичайний ексклюзивний малюнок на тілі, який буде радувати ваше око щодня.

Багато людей бояться робити татуювання через ризик занести інфекцію. Але у тату кабінеті барбершопу Mr.Colt, перед тим як набивати тату, усі інструменти та робоче місце дезінфікують та очищають.

Потім майстер обезжирює місце на вашому тілі для тату спеціальним антисептичним засобом. За бажанням клієнта можна також зробити місцеву анестезію. Проте зараз майстри користуються електричними машинками, за допомогою яких можна контролювати глибину проколу шкіри та рівномірність нанесення ліній, що є не таким болісним процесом.

Потім починається робота татуювальника: спершу наноситься на тіло пробний варіант татуювання, а вже потім кольоровий малюнок. Після нанесення тату на тіло, майстер обов'язково накладе протимікробний компрес, який пришвидшує процес загоєння.

Вдома потрібно буде також обробити шкіру спеціальним кремом. Як це робити майстер детально вам розповість в процесі роботи.

Заживлення татуювання зазвичай проходить від одного до двох тижнів. В цей час потрібно слідкувати за станом шкіри, і у випадку чого, одразу звертатися до свого тату майстра.

Перед тим як робити тату, потрібно також зважити всі за і проти. Чи готові ви ходити з малюнком на тілі все своє життя? Якщо ж так, то ласкаво просимо до тату-кабінету у барбершопі Mr.Colt у центрі Києва.

Мережа
барбершопів

Художнє татуювання

до 60 хв
4000 грн
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів

Художнє татуювання - це оригінальний спосіб самовираження. Завдяки татуюванню люди часто показують свій статус, творчу натуру, або просто хочуть закарбувати у пам'яті певні моменти життя.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram