Фото Mr.Colt

Бластовер (корекція)

Татуювання - це красиво, нестандартно, досить таки помітно й назавжди! Особливо варто звернути увагу на останню характеристику. Тому перед тим, як наносити татуювання, варто дуже добре продумати ескіз і подбати про якісну роботу.

Якщо вже так трапилося, що результат виявився не таким, як ви очікували - тут вам допоможе процедура перекриття татуювання. Сьогоднішнє обладнання та підхід професіоналів дають можливість вдихнути в погане тату друге життя, ну або зовсім перебити його.

Також можливі випадки, коли перекриття татуювання виконується тоді, коли старе вже не таке актуальне. Адже інтереси змінюються. До того ж з віком смаки також змінюються.

Варто відмітити, що коригування тату потрібно довірити виключно досвідченому майстру. Тому необхідно поставитися серйозно до пошуку кваліфікованого професіонала.

Способи перекриття тату.

  • Доробити старий малюнок. Композиція і суть старого тату зберігається. Майстер оновлює колір, контрастність і контури.
  • Перекриття. Такий спосіб потребує розробки нового малюнка, щоб приховати старе тату. Тут варто враховувати кольори. Щоб все було добре, потрібно погоджувати тату-ескіз з майстром.
  • Бластовер. Чесно кажучи, це не зовсім спосіб. Правильніше сказати, що це новий погляд на перекриття. Тобто корекція. Тут метою є не перекриття попереднього тату, а просто поверх набити більш яскраві та насичені кольори.

Процедура нанесення нового тату поверх невдалого старого супроводжується рядом особливостей:

  • використовувати потрібно темніші тони, щоб можна було приховати старе тату;
  • у окремих випадках потрібно попередньо «освітлити» тату шляхом лазерного видалення;
  • прийдеться забути про великий вибір ідей, так як можливі варіанти тату будуть відштовхуватися від наявного на тілі невдалого попереднього зображення.

Нове тату повинно бути більшим, щоб перекрити старе, інколи навіть в два рази. У деяких випадках, під час коригування, кольори першого малюнка вносят в нову композицію.

Хвилюватися на рахунок бластовера немає потреби, якщо для коригування тату ви звернулися в барбершоп Mr.Colt. Наш досвідчений майстер чудово знайомий з усіма важливими нюансами. Скориставшись цією послугою в нашому барбершопі, ніхто не відрізнить бластовер від тату на чистому тілі.

Мережа
барбершопів

Бластовер (корекція)

до 60 хв
3000 грн
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів

Бластовер - це можливість змінити татуювання. Корекція тату це звична справа сьогодні.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram