ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Головна
Блог
Стара й нова культури барберингу

Стара й нова культури барберингу

Стара й нова культури барберингу

Хтось дотримується традицій, хтось слідує запиту суспільства, це абсолютно нормально. Зрештою, вибір завжди за клієнтом. В тій самій Америці, звідки до нас і прийшло поняття «традиційного» барбершопу сьогодні досі є заклади, де працюють cash-only, а також відсутня можливість онлайн-запису. Причому це принципова позиція і данина історії. Лише суворе очікування в живій черзі. І люди ладні на це йти, адже такі правила були продиктовані сторіччями. Наша ж країна значно більш адаптивна в плані сервісу: онлайн-запис та оплата картою вже давно стали буденними речами, якими нікого не здивуєш.

Тож як розділити стару та нову культури барберингу? До першої відносимо традиційні заклади, які працюють за стандартами «старої школи», спираючись на класичні чоловічі стрижки, а також гоління небезпечною бритвою, розпарювання гарячим рушником. З випивки – фільтр-кава і нічого більше. Подібні заклади вшановують традиції та дотримуються ідеї мінімалізму у своїх послугах.

«Нова» ж культура характеризується поєднанням традицій з одного боку та ширшим переліком послуг з іншого, серед яких можуть бути дитяча стрижка, камуфляж волосся та бороди, а також ваксинг (видалення волосся воском) чи навіть масаж.

Сучасні запити потребують сучасних рішень, тому свого роду симбіоз старої та нової культури у закладі може стати оптимальним рішенням та задовольнити обидві групи прихильників. Хтось приходить за класичними процедурами, хтось економить час і паралельно приводить на стрижку дитину, а сам заходить на масаж — головне, що як ті, так і інші отримують задоволення. Врешті решт, колись барбери були навіть лікарями-хірургами й це було цілком в порядку норми. Час диктує свої правила. 

Сьогодні ж «шопи» стали місцем відпочинку для чоловіків — як морально, так і фізично. Це найголовніше. А куди саме йти — вибір за Вами.

 

Антон Колосов

Mr.Colt
У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
ua
ru en