ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Головна
Блог
Нью скул. Що стрижуть сучасні барбери?

Нью скул. Що стрижуть сучасні барбери?

Нью скул. Що стрижуть сучасні барбери?

Олдскул дотримується певної техніки, оскільки ці стрижки більш квадратні, здебільшого ручної роботи, з невеличкими доповненням лише за допомогою леза та ножиць. Хоча знову таки, насправді немає ніяких чітких правил щодо цього. Проте ідея тут полягає в тому, аби відтворити класичні стрижки так само як вони були зроблені в ті роки. Це данина стилю 40-х — 60-х років минулого століття. Барбершопи, (які сьогодні знову в моді), тоді почали здавати свої позиції. Це було пов'язано не в останню чергу з появою салонів, які були краще підготовлені до задоволення будь-яких смаків та потреб, усіх стилів і типів волосся. Як чоловічого, так і жіночого.

Окей, а як щодо нової школи? Не можна чітко схарактеризувати цей напрям, оскільки він живе, розвивається і доповнюється прямо зараз. На відміну від олдскула — класики, якій вже понад 100 років і яка вже була вивчена уздовж і впоперек. Але якщо все ж спробувати сформулювати, слово, яким характеризується ньюскул, нехай це буде «легкість». Адже тут дозволено більше простору для творчості, відповідно менше чітких правил. Повна свобода самовираження.

«Нова школа» доповнює класичний стиль, слідуючи модним тенденціям і попкультурі. Приносить новий вигляд старій школі з менш стандартизованою обробкою, не обов'язково виконаною тільки ножицями та бритвою. Це дає певний простір барберу, щоб наважитися на трохи більше в обраній клієнтом стрижці. Є змога проявити своє бачення, свій власний підхід до ремесла. Навіть якщо ми говоримо про той самий помпадур або слікбек — здавалось би, ну що тут можна змінити? Та й навіщо «вигадувати велосипед»? Однак майстром, який сповідує «нову школу» він буде відтворений з іншими інструментами та альтернативним стайлінгом. Окрім схеми стрижки ця зачіска не матиме нічого спільного зі старою доброю класикою. Нова школа=новий погляд.

Ньюскул в цілому багато експериментує та використовує класичні напрацювання для створення чогось нового. Кожен майстер ладен щось додати від себе. І таким чином колись сталеві непохитні лекала піддаються змінам та доопрацюванням, в результаті чого отримуємо щось принципово нове. На те воно й мистецтво.

Завдячуючи широкому переліку інструментів та засобів, реалізувати сьогодні можна навіть найсміливіші ідеї. Допустимі будь-які прояви вашої фантазії, аж до, скажімо, візерунків на волоссі. Усе аби стрижка стала методом самовираження.

Нова школа характеризується в тому числі ширшим спектром послуг. Детальніше про це ми вже розповідали раніше. Маски для обличчя, завивка та камуфляж волосся стають тут звичною справою.

Прибічником якої школи ви б не були, не варто обмежувати себе рамками чи канонами. Так чи інакше, ідея барбершопу як старої, так і нової культури полягає в тому, аби вийти з барбершопу зі стильною і якісно виконаною стрижкою, незалежно від того, якою школою вона натхненна. Тож обирайте те, що вам до вподоби, а ми у Mr.Colt подбаємо про те, аби ваш запит був виконаний ретельно та з увагою до найменших деталей. Чекаємо на вас!

 

Антон КолосовMr.Colt
У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
ua
ru en