Фото Mr.Colt

Видалення волосся воском

Багато волосся у чоловіка може говорити про те, що у його власника немає проблем з нестачею чоловічого гормону - тестостерону. Але погодьтеся, коли замість двох брів у вас чітко виражена одна або ж видніється волосся з ніздрів - це навряд чи додасть вам привабливості.

Сьогодні давно не секрет, що небажане волосся можна видалити за допомогою воску. До того ж, вважати депіляцію виключно жіночою процедурою - це вчорашній день. Процедуру видалення волосся воском також роблять і чоловіки.

Особливості

Зазвичай віск видаляє волосся довжиною від 2 мм. Ефект від депіляції в середньому зберігається 2-3 тижні. Щодо видалення волосся воском на бороді - потрібно відростити бороду не менше 5 мм.

Брови

Сьогодні чоловік доглядає за собою не менше, ніж жінка. І це абсолютно природно.Тут не до жартів: чоловікам також потрібно справляти враження та виглядати як мінімум доглянутими. Проте якщо чоловіки, зазвичай, роблять педикюр з переконань гігієни, то форма брів - це естетична процедура. Така процедура просто необхідна чоловікам у яких багато волосся між бровами. Якщо ви хвилюєтеся, що ваші брови будуть схожі на жіночі - не варто. Їм просто додадуть естетичної форми.

Ніс і вуха

Тут варто знати, що вискубувати пінцетом волосся в носі категорично заборонено. Так як в відкриті пори легко занести інфекцію. Користуючись процедурою видалення волосся воском вам всього лише доведеться потерпіти біль кілька секунд, тоді як видалення волосся пінцетом розтягнеться надовше.

Щодо волосся у вухах, то воно починає рости набагато пізніше і до певного часу не турбує чоловіків. Коли ж волосся з'являється, то фахівці радять спочатку пройти обстеження у кардіолога. Це той вид депіляції, який самому краще не виконувати, щоб не нашкодити собі. Адже дуже легко пошкодити барабанну перетинку. Тому тут краще звернутися до досвідченого майстра.

Гоління

Депіляція ніколи не замінить гоління, це факт. Якщо ж ви все таки хочете видалити волосся на щетині воском, мусимо попередити, що буде дуже боляче.

Віск підійде для видалення волосся на щоках, а також для оформлення бороди, бакенбардів або вусів. Після процедури радимо користуватися скрабом і пілінгом 1-2 рази в тиждень. Проте перед процедурою користуватися скрабами категорично забороняється, адже мертві клітини виконують захисну роль.

Якщо ж ви все таки обрали процедуру видалення волосся воском, радимо переконатися в тому, що у вас немає протипоказань. Це безпечна процедура, але й тут є свої обмеження. Від сьогодні ця послуга доступна і в барбершопі Mr.Colt. Тож якщо наважилися на цю процедуру - чекаємо вас в гості.

Мережа
барбершопів

Видалення волосся воском

до 15 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
100 грн
Стажер барбер
100 грн
Молодший барбер
100 грн
Барбер
200 грн
ТОП барбер
200 грн
Сеньйор барбер
200 грн
Шеф барбер
200 грн

Сьогодні чоловік доглядає за собою не менше, ніж жінка. І це абсолютно природно.Тут не до жартів: чоловікам також потрібно справляти враження та виглядати як мінімум доглянутими.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram