ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Головна
Згода користувача та Захист персональних даних

Згода користувача та Захист персональних даних

Умови користування веб-сайтом «Mr.Colt»

 1. Веб-сайт «Mr.Colt» - https://mrcolt.ua (надалі Сайт) включає всю інформацію, інструменти та послуги, доступні вам (надалі Користувач), за умови прийняття вами усіх положень, умов та політики зазначених тут.
 2. Відвідуючи Сайт, Користувач надає згоду дотримуватися наступних умов та правил для онлайн запису, а також інших правил, на які посилаються тут (надалі Згода). Умови використання поширюються на всіх Користувачів сайту.
 3. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа (яка досягла допустимого віку) і яка коли-небудь здійснювала доступ до ресурсу.
 4. Користувач зобов'язаний уважно прочитати Згоду та ознайомитися з умовами, перш ніж користуватися Сайтом. Отримуючи доступ до будь-якої частини Сайту або використовуючи його, Користувач погоджується з Загальними положеннями та умовами. Якщо Користувач не згоден з усіма умовами Згоди, то користуватися будь-якими послугами Сайту забороняється.
 5. Будь-які нові функції або послуги, які додаються, також регулюються Умовами обслуговування. Користувач може переглянути будь-яку останню версію Умов використання та в будь-який час на цій сторінці. Адміністратори Сайту залишають за собою право оновлювати та змінювати будь-яку частину цих Умов використання, публікуючи оновлення та зміни на Сайті. Користувач сам несе відповідальність за періодичну перевірку Згоди на наявність змін. Подальше використання Сайту Користувачем або доступ до Сайту після публікації будь-яких змін означає прийняття цих змін.
 6. Згода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача і Адміністрації Сайту.

Порядок та Узгодженість використання Ресурсу

 1. Погоджуючись з цими Умовами надання послуг, Користувач підтверджує, що є повнолітньою особою.
 2. Реєструючись на Сайті при оформленні замовлень або запису на послуги, Користувач зобов'язується надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.
 3. У процесі реєстрації на Сайті, Користувач отримує логін і пароль, за безпеку яких несе особисту відповідальність.
 4. Користувач має право звертатися до Адміністрації Сайту з питаннями, претензіями та побажаннями щодо покращення роботи. При цьому Користувач особисто несе відповідальність за дане звернення. Звернення повинно бути законним, не порушувати авторські права та не дискримінувати людей за будь-якою ознакою, не містити жодних образ та будь-яким іншим чином не порушувати чинне законодавство України. Порушення будь-яких Умов призведе до негайного припинення послуг. Адміністратори сайту залишають за собою право в будь-який час відмовити Користувачу в обслуговуванні з будь-яких на те причин.
 5. Користувач погоджується не відтворювати, не копіювати, не продавати та не використовувати будь-яку частину Сайту.

Персональні дані Користувача

 1. Адміністрація Сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що є відвідувачем цього Сайту:

  На основі цього Користувач надає автоматичну згоду на збір, обробку та використання потрібної інформації про Користувача, без написання додаткових заяв, відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних». Крім того, Користувач дає згоду, що Адміністраія Сайту може збирати, використовувати, передавати і обробляти персональну інформацію, з метою надання відповідних послуг.

 2. Адміністрація Сайту збирає основні персональні дані: ім'я, прізвище, по батькові, адресу, номер телефону та електронну адресу. Також вторинні інші дані, так звані файли cookies.
 3. Особисте подання інформації Користувачем через Сайт регулюється Політикою конфіденційності.

Заборони на Сайті

 1. На Сайті та в додатку заборонені наступні пункти, передбачені Умовами надання послуг:

  • використовувати дані з Сайту з будь-якою незаконною метою;
  • вимагати від інших виконувати чи брати участь у незаконних діях;
  • порушувати будь-які закони та нормативно правові акти;
  • порушувати права інтелектуальної власності Сайту або права інтелектуальної власності інших осіб;
  • переслідувати, зловживати, ображати, завдавати шкоди, зневажати, залякування чи дискримінувати за ознакою статі, сексуальної орієнтації, релігії, етнічної приналежності, раси, віку, національного походження чи інвалідності;
  • подавати неправдиву або оманливу інформацію;
  • завантажувати або передавати віруси або будь-який інший тип шкідливого коду, який буде або може бути використаний будь-яким способом, що вплине на функціональність або роботу Сайту;
  • збирати або відстежувати особисту інформацію інших осіб;
  • розміщувати не належним чином рекламну інформацію;
  • з будь-якою непристойною або аморальною метою;
  • втручатися або обходити умови безпеки Сайту.

  Адміністрація Сайту залишає за собою право припинити використання Користувачем Послуг за порушення будь-якої забороненої умови.


Обмеження відповідальності

 1. Адміністрація Сайту не гарантує, що використання послуги буде безпечним або безпомилковим. Також Адміністрація не гарантує, що дані, які можуть бути отримані в результаті використання сервісу, будуть точними або надійними.
 2. Користувач погоджується, що час від часу Адміністрація Сайту може видаляти послугу на невизначений час або скасовувати послугу в будь-який час, без попередження Користувача.
 3. Послуги та всі продукти, що надаються Користувачу через Сайт, надаються «як є» та «доступні» для використання, без будь-яких заяв та гарантій або мається на увазі, включаючи всі передбачувані гарантії.
 4. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну інформацію Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.

  Відповідно до вище прописаного Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті недостовірну інформацію і робити технічні і юридичні правки для припинення доступу до Сайту.


Узгодженість дії Згоди

 1. Умови Згоди про надання послуг та будь-яка політика чи правила користування, розміщені Адміністрацією Сайту становлять повну угоду та взаєморозуміння між Користувачем та Адміністрацією Сайту та регулюють використання Послуг Користувачем.
 2. Згода є договором. Адміністрація Сайту залишає за собою право на власний розсуд оновлювати та змінювати будь-яку частину Умов Згоди надання послуг, публікуючи оновлення та зміни на Сайті. Користувач несе відповідальність періодично перевіряти Сайт на наявність змін.
 3. Згода вступає в силу при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем і Сайтом протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.
 4. Згода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України.

Якщо у Користувача є питання щодо Умов Згоди та надання послуг - слід надіслати лист за електронною адресою: [email protected]

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
ua
ru en