Ми переїхали з вул. Тиктора на вул. Валова, 27
Фото Mr.Colt

Миття голови й укладка волосся у Львові

Догляд за волоссям - це не тільки створення стильної зачіски, але й ряд заходів, спрямованих на те, щоб утримувати її в ідеальному стані якомога довше. Цьому багато в чому сприяє регулярне миття та укладка волосся. Такий формат догляду за своєю зовнішністю в повному обсязі можливий тільки при відвідуванні досвідченого професіонала. Тому похід до барбершопу повинен стати цілком звичайним явищем для чоловіків, що віддають перевагу стильному способу життя.

У цьому сенсі барбершоп MR.COLT у Львові є ідеальним місцем, де можна отримати своєчасну допомогу і консультацію фахівця. Сфера послуг даного салону стосується не тільки стрижок, стайлінгових процедур і гоління. Тут можна посидіти і поспілкуватися з однодумцями, поки вам будуть мити голову і робити укладку волосся.

Як це робиться правильно

Більшість чоловіків не можуть відразу пояснити різницю між стрижкою і укладкою. А разом з тим тут все дуже просто. Стрижка робиться для того, щоб вкоротити пасма до потрібної довжини, а укладка передбачає зміну структури локонів. При цьому в процесі застосовуються різноманітні стайлінгові засоби й спеціальні пристосування - фени, плойки й інше. Слід зауважити, що практично будь-яка чоловіча зачіска передбачає процедуру укладки, яку потрібно робити періодично. А оскільки вона здійснюється виключно на чистому волоссі, то ці два процеси нерозривно пов'язані між собою в переліку послуг барбершопу.

Основне завдання, яке переслідує стиліст - це збереження природного блиску волосяного покриву. Для цього надзвичайно важливо правильно підійти до процесу вибору найбільш підходящого шампуню. У нашому барбершопі є хороший вибір косметичних засобів для миття голови, формула яких містить натуральні компоненти. Майстер підбирає препарат, який максимально відповідає структурі волосся, з урахуванням його щільності, товщини, а також відтінку.

Укладка проводиться з використанням якісних засобів від перевірених брендів, а саме:

  • глина – необхідна при жирному волоссі; після застосування воно стає легким і блискучим;
  • паста – речовина, що нагадує крем, який наноситься по всій довжині локонів; забезпечує пишність і обсяг;
  • бріолін – потрібний при грумінгу, наноситься на зволожене волосся і дає можливість отримати його природність і блиск;
  • віск – використовується у разі необхідності сильної фіксації, для його змивання потрібен буде шампунь;
  • гель – застосовується тільки на сухому волоссі, створюючи ефект мокрих пасем;
  • крем – забезпечує закріплення зачіски, не створюючи жирного блиску і паралельно живлячи дерму голови необхідними для росту волосся компонентами.

Правильно зроблена укладка - та, на якій непомітні сліди засобу для укладання. У нас можна зробити будь-який тип укладки - майстри барбершопу працюють як з короткими стрижками, так і з довгими локонами. Вони допомагають створювати не тільки повсякденні, але і стильні образи для вечірок, які відразу привертають до себе увагу оточуючих.

Мережа
барбершопів

Миття голови і укладання волосся

до 15 мин
ru
ua
en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
50 грн
Стажер барбер
50 грн
Молодший барбер
100 грн
Барбер
100 грн
ТОП барбер
150 грн
Сеньйор барбер
200 грн
Шеф барбер
300 грн

У цьому сенсі барбершоп MR.COLT у Львові є ідеальним місцем, де можна отримати своєчасну допомогу і консультацію фахівця. Сфера послуг даного салону стосується не тільки стрижок, стайлінгових процедур і гоління. Тут можна посидіти і поспілкуватися з однодумцями, поки вам будуть мити голову і робити укладку волосся. Правильно зроблена укладка - та, на якій непомітні сліди засобу для укладання. У нас можна зробити будь-який тип укладки - майстри барбершопу працюють як з короткими стрижками, так і з довгими локонами. Вони допомагають створювати не тільки повсякденні, але і стильні образи для вечірок, які відразу привертають до себе увагу оточуючих.

Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram