Фото Mr.Colt

Камуфлювання бороди і вусів у Львові

Прийнято вважати, що чоловіча сивина - це ознака мужності, солідності і самодостатності. Але, незважаючи на такі красиві судження, майже всі чоловіки при появі першої сивини впадають у відчай, вважаючи її передвісницею старості, яка невблаганно наближається. Крім того, останнім часом нерідкі випадки, коли сивина починає проявлятися в більш ранньому віці, вносячи свої корективи в зовнішній вигляд чоловіка. У всіх цих випадках можна звернутися за допомогою до фахівців барбершопу Mr.Colt у Львові, які мають у переліку своїх послуг проведення процедури з камуфлювання бороди і вусів.

Швидка допомога для чоловіків

Якщо жінки з сивиною борються за допомогою великого арсеналу сучасних фарб, то чоловіча частина населення вважає це зайвим. Тому косметичні компанії вирішили зробити крок назустріч сильній статі, розробивши для них спеціальні речовини, за допомогою яких можна якісно маскувати сивину в бороді і вусах. Цю процедуру можна проводити під час і після стрижки, а за тривалістю вона займає не більше 15 хвилин. Ефект зберігається протягом 5 тижнів, а при поступовому змиванні пігменту переходи між натуральним кольором волосся і пофарбованою сивиною не будуть помітними. Чоловіча частина населення європейських країн давно і з успіхом користується цією послугою, яка проводиться переважно комплексно разом з коригуванням лінії бороди і вусів.

Потрібно сказати, що ця процедура відома ще під назвою «загущувач волосся». Справа в тому, що ідеальний формат бороди характерний далеко не для всіх - часто вона росте нерівномірно. У результаті можна спостерігати різного роду лисини, які допустимо замаскувати за допомогою спеціальних засобів. Як правило, вони випускаються у такій формі:

  • лосьйони;
  • аерозолі;
  • гелі;
  • пудри;
  • олівці.

Потрібний формат вибирають для кожного відвідувача окремо, при цьому враховується колір, довжина, структура і навіть форма бороди. Речовини виконують роль тонуючих препаратів і зазвичай наносяться на злегка зволожене волосся.

Важливим фактором тут є безаміачна основа засобів. Завдяки цьому вони повністю безпечні для здоров'я, не перепалюють волосся і дозволяють отримати плавний перехід від фарбованого волосся до природного кольору. Ці барвники якісно зафарбовують сивину і зовсім не випадають з контексту загальної тональності волосяного покриву.

Крім того, не менш важливим є й те, що дані речовини роблять позитивний вплив на структуру волосся. Вони живлять його корисними мікроелементами, забезпечуючи в кінцевому результаті м'якість, шовковистість і пружність. Це пояснюється входженням до основної формули пігментів особливої ліпідної молекули. Її склад майже повністю ідентичний зі структурою волосини людини, що дозволяє домогтися природного стану.

У барбершопі Mr.Colt можна замовити послуги з швидкого й ефективного камуфлювання бороди і вусів. В арсеналі наших майстрів - найкраща продукція від перевірених часом косметичних брендів, які можна застосовувати навіть алергікам. Великий вибір різноманітної кольорової палітри забезпечує ідеальний підбір потрібного тону, який оптимально підходить під певний образ.

Мережа
барбершопів

Камуфляж бороди і вусів

до 30 хв
ua
ru en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
200 грн
Стажер барбер
200 грн
Молодший барбер
250 грн
Барбер
250 грн
ТОП барбер
300 грн
Сеньйор барбер
350 грн
Шеф барбер
400 грн

У барбершопі Mr.Colt можна замовити послуги з швидкого й ефективного камуфлювання бороди і вусів. В арсеналі наших майстрів - найкраща продукція від перевірених часом косметичних брендів, які можна застосовувати навіть алергікам. Великий вибір різноманітної кольорової палітри забезпечує ідеальний підбір потрібного тону, який оптимально підходить під певний образ.

У нас завжди є електроенергія 💡 - працює генератор ⚡️
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram