Ми переїхали з вул. Тиктора на вул. Валова, 27
Фото Mr.Colt

Гоління голови у Львові

Лаконічна зачіска - саме так нарекли гоління голови «під нуль». Не дуже шанована ще якихось кілька десятків років тому, зараз вона здобула велику популярність серед чоловіків різного віку і соціального стану. Спочатку вважалося, що гоління голови зручне тільки для спортсменів і солдатів строкової служби, але насправді причин обрати лаконічну зачіску набагато більше:

  • вона практична - особливо це відчувається спекотним літом, коли доводиться набагато частіше мити голову і постійно розчісувати локони;
  • така зачіска економна - для гігієнічної процедури не потрібно купувати безліч шампунів, гелів, стайлингів та інше;
  • вона стильна - поголена голова виразніше підкреслює мужність і солідність представників сильної статі;
  • безпечна - як для спортсменів, так і для представників певних професій протипоказано мати довге волосся, щоб уникнути травмонебезпечних ситуацій.

До того ж люди з голеною головою мають більше вільного часу. Адже їм не потрібно постійно розчісувати і укладати неслухняні пасма. А приймаючи душ, вони зовсім обходяться без тривалого миття голови.

Хто надає послуги гоління голови?

Здавалося б, що в самій цій процедурі немає нічого складного - вам буде потрібно тільки дзеркало, крем для гоління і верстат. Насправді сам технологічний процес відрізняється деякою складністю. Погодьтеся - адже самому собі голити волосся не дуже просто, адже тут висока ймовірність появи порізів і наступних запальних утворень.

Саме тому найкращим виходом із ситуації стане відвідування барбершопа Mr.Colt у Львові. Не потрібно проводити на собі експерименти, а краще відразу довіритися справжнім професіоналам. Досвідчені майстри нашого закладу мають весь необхідний інструментарій високої якості і чудово обізнані з найдрібнішими нюансами процедури.

Сам процес в нашому салоні може проводитися різними методами - тут все залежить від побажання клієнтів. Але кожен із застосовуваних способів обов'язково передбачає особливу підготовку до процедури. Вона полягає в розпарюванні шкірних покривів за допомогою гарячого вологого рушника. Це робиться для того, щоб дерма максимально розм'якшилася, а процес гоління не створював дискомфорту для людини.

Крім того, якщо гоління голови замовляє чоловік з довгим або середнім за довжиною волоссям, то для початку їх потрібно вкоротити. Найчастіше це робиться за допомогою машинки - з тим, щоб залишити короткий «їжачок».

Після розпарювання на поверхню голови наноситься спеціальний пом'якшувальний засіб. Процедура видалення волосся здійснюється обраним замовником інструментом. Барбер акуратно й уважно виголює всю голову без травм та інших дефектів. Після закінчення шкіра обов'язково обробляється спеціальним засобом для дезінфекції та від подразнення.

У результаті ви отримаєте бажану зачіску, яка буде легко підтримуватися при регулярному відвідуванні нашого салону.

Мережа
барбершопів

Гоління голови

до 30 хв
ru
ua
en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
100 грн
Стажер барбер
100 грн
Молодший барбер
150 грн
Барбер
200 грн
ТОП барбер
250 грн
Сеньйор барбер
300 грн
Шеф барбер
400 грн

Насправді сам технологічний процес відрізняється деякою складністю. Саме тому найкращим виходом із ситуації стане відвідування барбершопа Mr.Colt у Львові. Не потрібно проводити на собі експерименти, а краще відразу довіритися справжнім професіоналам. Досвідчені майстри нашого закладу мають весь необхідний інструментарій високої якості і чудово обізнані з найдрібнішими нюансами процедури.

Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram