Ми переїхали з вул. Тиктора на вул. Валова, 27
Фото Mr.Colt

Чоловіча стрижка у Львові

Думка, що займатися стрижками, укладками й зачісками взагалі повинні тільки жінки, насправді вельми помилкова. У наші дні ознакою мужності і сили є аж ніяк не стрижка під нуль, а правильно підібраний стиль зачіски.

Насправді великий вибір схем оригінальних стрижок на волоссі різної довжини дає можливість будь-якому чоловіку швидко знайти оптимальний варіант зачіски на всі випадки життя. Адже стильний образ - це не тільки красиві черевики, дорогий костюм і в тон підібрана краватка. Якщо все це доповнює щось схоже на вороняче гніздо на голові або сальні кучері, що неохайно розсипаються по плечах, - ефект сприйняття людини оточенням буде вже не той. Тому, якщо вам потрібна хороша чоловіча стрижка, яка буде підкреслювати вашу індивідуальність і вказувати на сильні риси характеру - зверніться за допомогою до фахівців барбершопа Mr.Colt у Львові.

Наші майстри відмінно володіють різними техніками й прекрасно розбираються в тенденціях сучасної моди. Вони точно підберуть оптимальну модель, яка найкраще підходить під певний тип обличчя, і виконають свою роботу швидко, точно і якісно. У своїй роботі вони використовують спеціальні інструменти з високоякісних матеріалів, оброблені засобами захисту та дезінфекції. У якості допоміжних елементів задіюються косметичні препарати від зарубіжних виробників.

Види стрижок для наших гостей

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, врахування особливостей і форми обличчя, а також бездоганне виконання своїх обов'язків - це те, що відрізняє роботу наших львівських барберів. Користуючись їх послугами, ви можете бути впевненими в тому, що ваш образ зазнає кардинальних змін на краще, і при цьому ви не будете виглядати «як усі».

Перелік типів стрижок, які можуть виконати наші майстри, обчислюється десятками позицій. Серед них найбільш актуальними можна вважати наступні:

  • Андеркат – зачіска з короткими пасмами, які зачісуються назад або убік, личить чоловікам з подовженою або квадратною формою обличчя;
  • Top Knot – добре виглядає на прямому волоссі і личить людям, які одягаються в стилі мілітарі, прекрасно доповнюється бородою;
  • Фейд – зачіска універсального формату, що знаходиться зараз на піку популярності, схожа на андеркат з м'яким переходом від базової до укороченої довжини пасем біля основи голови;
  • Кок – стрижка в стилі Елвіса Преслі, ідеальна для волосся різної довжини, її носять зазвичай прихильники ретро;
  • Кроп – чоловіча зачіска, яку можна вважати класичною, відрізняється об'ємним верхом і фактурним чубчиком, при цьому волосся можна укладати прямими пасмами;
  • CombOver – при цій стрижці виконується стайлінг з укладанням довгого волосся на одну сторону;
  • Помпадур – візуально подовжує обличчя, але без регулярного укладання буде виглядати неохайно.

Стрижка - дуже важливий елемент образу. І вона може багато розповісти про свого господаря, адже недарма чоловік вибрав саме її. Приходьте в барбершоп Mr.Colt, і ми допоможемо вам знайти свій стиль і імідж!

Мережа
барбершопів

Чоловіча стрижка

до 60 хв
ru
ua
en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Учень барбер
50 грн
Стажер барбер
150 грн
Молодший барбер
300 грн
Барбер
350 грн
ТОП барбер
400 грн
Сеньйор барбер
450 грн
Шеф барбер
500 грн

Великий вибір схем оригінальних стрижок на волоссі різної довжини дає можливість будь-якому чоловіку швидко знайти оптимальний варіант зачіски на всі випадки життя. Якщо вам потрібна хороша чоловіча стрижка, яка буде підкреслювати вашу індивідуальність і вказувати на сильні риси характеру - зверніться за допомогою до фахівців барбершопа Mr.Colt у Львові.

Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram