ru
ua
en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Головна
Блог
Як виглядає стрижка низький Фейд?

Як виглядає стрижка низький Фейд?

Як виглядає стрижка низький Фейд?

Низький Фейд або Low Fade - найпопулярніша чоловіча стрижка цього року! А все тому що, вона дуже гармонійно виглядає в комбінації з будь-якої іншою чоловічою зачіскою, а також не вимагає великих зусиль при укладанні волосся. Ця техніка зачіски дозволяє надати елегантності будь-якому образу і стилю. Більш того, легкий градієнт від вух до скронь виглядає дуже акуратно, особливо коли волосся відростає, що дає вам ще пару тижнів перед стрижкою в барбершопі Mr.Colt.

Низький Фейд відрізняється від інших видів цієї стрижки тим, що так зване "знебарвлення" волосся закінчується ближче до вух. У той час як Високий і Середній Фейд характеризуються високим градієнтом ближче до верхівки голови.

Які ж є види низького Фейду?

Як виявляється є кілька варіантів низької стрижки Фейд. Перший - Drop Fade - характеризується тим, що перехід від короткого волосся до більш довгого, закінчується відразу ж за вухами, він неначе зникає там. У другому випадку - Regular Fade - знебарвлення волосся відбувається по прямій лінії по всьому периметру задньої частини голови.

Ви можете вибрати третій варіант - Shadow Fade, особливістю якого є перехід від короткого до дуже короткого волосся, або ж четвертий варіант - Bald Fade, який закінчується повним виголюванням волосся до шкіри голови. Обидва варіанти виглядають відмінно, головне визначитися з тим, чи хочете ви, щоб ваш Фейд був з більш плавним переходом від верхівки до вух або ж, щоб ваша зачіска була більш контрастною і надавала яскравості вашому образу.

В районі маківки ви можете експериментувати і робити з вашими волоссям все, що хочете: підстригти їх під "Їжачка" або залишити довжину; зачесати чуб і укласти його за допомогою гелю для волосся або залишити "розпатлану" зачіску; дозволити вашим локонам просто колихатися на вітрі або зробити ірокез.

Найпопулярнішими комбінаціями зі стрижкою Фейд є:

  1. модний Помпадур + низький Фейд;
  2. низький Фейд + натуральні кучері;
  3. низький контрастний Фейд + "розпатланий" чуб;
  4. Фейд + стрижка Британка;
  5. низький Фейд + чоловіча стрижка Side Part;
  6. військова стрижка "Мілітарі" або "Їжачок" + низький Фейд.

Загалом, варіантів чоловічих зачісок зі стрижкою Фейд дуже багато. Ви точно зможете вибрати собі найбільш підходящу під ваш тип обличчя. Або якщо ви не впевнені, то приходьте в барбершоп Mr.Colt, де вам підберуть найкращий варіант стрижки під тип вашого волосся.

Майстри барбершопу Mr.Colt працюють тільки з висококласними інструментами і професійними доглядаючими засобами. Приходьте до нас і барбершоп стане вашим улюбленим місцем.

Mr.Colt
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
ru
ua
en