ru
ua
en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Головна
Блог
Курси англійского для барберів?

Курси англійского для барберів?

Курси англійского для барберів?

Ні для кого не секрет, що в барбершопах України стрижуть найкращі барбери, до яких хочуть потрапити всі, навіть люди за кордону. Але іноді тут постає питання - знання іноземної мови. Не всі барбери володіють хоча б базовою англійською, і в таких випадках завжди присутнє непорозуміння між клієнтом і барбером. І щоб уникнути таких проблем і неприємних ситуацій, барбершоп Mr.Colt представляє спеціально розроблений курс англійської для барберів.

Що це за курс і для кого він потрібен?

Такого курсу для барберів немає ніде більше - це унікальний продукт. Курс з унікальною лексикою у сфері барберінгу, базовою граматикою, яка подана в легкій формі, новими словами на загальні теми, вивчивши які ви зможете підтримати розмову з клієнтом на будь-яку тему!

Якщо ти барбер і не можеш зв'язати два англійських слова в одне речення, то цей курс круто прокачає твої знання англійської мови на рівень вище так точно.

Якщо ти барбер, що здатний відповісти на універсальні питання перехожого і представити себе, цей курс допоможе тобі розширити свій словниковий запас і отримати масу задоволення від вивчення чогось нового.

У будь-якому випадку, після таких уроків ти перестанеш боятися заговорити першим, запитати свого клієнта про його хобі, пояснити йому процес стрижки або гоління.

Ми не говоримо, що після базового курсу в 18 уроків ти станеш fluent в англійській, але ми навчимо розуміти, що від тебе хочуть, і говорити те, що ти думаєш. Але крім цього, ти підвищиш свої шанси знайти більш оплачувану роботу барбера в Україні або за кордоном, отримаєш можливість обслуговувати іноземних клієнтів, подорожувати і відчувати себе впевненіше в суспільстві.

Для того щоб приєднатися до нас, тобі потрібен тільки комп'ютер або мобільний телефон, 3 години на тиждень для наших онлайн зустрічей і бажання нарешті зробити те, що так довго відкладав. Пиши або телефонуй в барбершоп Mr.Colt для запису на курс або за більш детальною інформацією. Hope to see you soon!

Mr.Colt
Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
ru
ua
en